Huawei P30 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

P30 (68) ürün

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Rubber Kılıf
360 Kılıf
Kapaklı Kılıf
Cüzdanlı Kılıf

Renk

Şeffaf
Siyah
Gümüş
Mavi
Gold
Kırmızı
Rose Gold
Kahverengi
Lacivert
Beyaz
Rose Gold
Bordo
Gri
Mor

Huawei P30 Kılıf ve Aksesuarları

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%32

Ücretsiz Kargo

-%32

Ücretsiz Kargo

-%32

Ücretsiz Kargo

-%30

Ücretsiz Kargo

-%28

Ücretsiz Kargo

Toplam 68 ürün bulunmaktadır.

En Çok Satan Ürünler

Akıllı telefon piyasasına son derece hızlı bir giriş yapan telefon üreticisi Huawei’nin, son model cep telefonları satışa sunmaya başladı. Getirdiği pek çok özellik, yenilikçi anlayışla ve uygun fiyat politikasıyla özellikle ülkemizde tutulan telefon modellerini satışa sunan Huawei şirketinin telefonları için şık görünüm ve tasarımda telefon kılıfları da piyasaya sürülmeye başlamıştır.


Huawei markasının en çok tutan telefon modellerinden biri olan Huawei P30 akıllı telefon modeli kılıfları da henüz daha piyasaya çıkmadan satışa sunuldu. Telefon kılıfı üreticileri telefonunun daha satışa sunulmadan kılıflarının yapılmasını, telefon üreticilerinin üretilen telefonun özelliklerini ve boyutlarını önceden açıklamasından kaynaklandığını belirtiliyor.

Farklı Tasarım ve Modelde Huawei P30 Kılıfları

Akıllı telefon üreticisi Huawei'nin sunmuş olduğu tüm Huawei P serisi telefon modellerine ait telefon kılıfları sitemizde yer alıyor. P30 modelinde yüzlerce farklı tasarım ve modelde telefon kılıfı sitemizdeki yerini almış durumda. Dolayısıyla sizler de P30 model telefonlarınız için farklı tasarımda bir akıllı telefon kılıfı arayışı içerisindeyseniz, akıllı kapaklı kılıflardan silikon kılıflara, keçe türü kılıflardan telefonun zarar görmesini engelleyecek nitelikteki tank telefon kılıflarına kadar pek çok ürünü sitemizde bulabilmeniz mümkündür.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.