Ekran Koruyucu Hediye
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri

Mate 9 Pro

için 1 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (1)

Mate 9 Pro Kılıf ve Aksesuarları

Mate 9 Pro Kılıf ve Aksesuarları

Mate 9 Pro

Huawei akıllı telefon üretici firmanın üretmiş olduğu modellerden bir tanesi olarak Türkiye üzerinden de satışı gerçekleştirilen Mate 9 Pro modeli bir çok kişinin kullandığı ve cihaz için çeşitli aksesuarlar aradığı telefonlardan bir tanesidir.

Mate 9 Pro cihazı için üretilmiş olan aksesuar modellerine sitemizden erişim sağlayabilmeni mümkün olurken seçtiğiniz model üzerine sipariş verebilmeni de mümkündür.

Mate 9 Pro Ekran Koruyucuları

Ekran koruyucu araçlar dokunmatik ekran olarak üretilmiş olan telefonların camının kırılmaması ya da çatlamaması için gerekli olan araçlardır.

Zarar görebilme ihtimalinin yanı sıra cihazın içerisine ekran tarafından girebilecek her hangi kir ya da toz cihazın içerisindeki parçaların çalışma durumunu olumsuz etkileyeceğinden dolayı Mate 9 Pro modeline uyumlu olarak üretilmiş olan ekran koruyucuların kullanılması tavsiye edilir. Bu model cep telefonunuz var ise sitemizden ekran koruyucu siparişi verebilirsiniz.

Mate 9 Pro Kılıfları

Akıllı telefonların ön tarafında bulunan ekranın zarar görmesi kadar arka kasalarının da zarar görebilme ihtimali oldukça yüksektir. Telefonun arka kasasını ön tarafa bağlayan yan taraflarını da içerisine alarak maksimum koruma sağlayan telefon kılıfları sitemizden satın alındığı zaman temperli özelliği sayesinde darbe esnasında yüksek oranda zarar görülmesinin önüne geçer.

Telefon aksesuarı konusunda çeşitli ürünler ile birlikte hizmet veren firmamızdan bu ürünlerin yanı sıra birçok donanımsal ürün yelpazesine erişim sağlanabilir.