Huawei Mate 10 Pro Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Mate 10 Pro (58) ürün

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Rubber Kılıf
Kapaklı Kılıf
Cüzdanlı Kılıf
360 Kılıf

Renk

Mavi
Gri
Lacivert
Siyah
Gümüş
Gold
Kırmızı
Rose Gold
Bordo
Şeffaf
Pembe
Mor
Turkuaz

Huawei Mate 10 Pro Kılıf ve Aksesuarları

-%26

Ücretsiz Kargo

-%26

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

Toplam 58 ürün bulunmaktadır.

Mate 10 Pro

2017 yılının son günlerine doğru piyasaya sunulan ve kullanıcılar tarafından çok merak edilen modellerden biri Huawei Mate 10 Pro ürünüdür. Bu ürün yapay zeka destekli işlemcisi ve çift kamerası ile birlikte ön plana çıkan Huawei Mate 10 Pro, Mate 10 familyasının belki de en çok ilgi odağı olan ürünlerinden biri.

Sitemiz olarak bizler ürün ile ilgili olarak her türlü konuda sizlere destek olmaktayız. Mate 10 pro ürününe sahip olmak isterseniz bizleri tercih edebilirsiniz.

Özellikleri Nelerdir?

Dikkat çekici tasarımı dahil olmak üzere, stereo hoparlör, suya karşı dayanıklı oluşu, android 8.0 oreo özellikte, leica lensleri ile birlikte bir bütün halinde çok kaliteli olan bir cihaz hayal edin. Tüm özellikleri ile beraber 2017 senesinin göz bebeği olmayı başaran bu telefonu sizler de çok beğeneceksiniz.

Tasarımı Hakkında

Fiyat olarak bu cihazın rakipleri gibi çok etkileyici bir tasarım harikası olduğunu bizlere gösteren Mate 10 Pro, mavi ve kahverengi olmak üzere iki türlü renk alternatifinde. Her iki rengin de dikkat çekici ve hoş bir görsel olduğunu belirtmek gerekir.

Ağırlık olarak 178 gramdır. Kalınlığı da tam olarak 7,9 mm’dir. Aynı zamanda Mate 10 Pro, IP67 sertifikasına da sahiptir. Ve bir metre derinliğe dek otuz dakika kadar suya ya da toza karşı dayanıklılık gösterdiğini belirtmek gerekir.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.