Huawei Honor 9 Kılıf ve Aksesuarları

Honor 9

için 1 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (1)

Renk

Beyaz (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (1)

Huawei Honor 9 Kılıf ve Aksesuarları

Huawei Honor 9 Kılıf ve Aksesuarları

Huawei Honor 9

Huawei Honor 9 5.7 İnç ekran büyüklüğüne sahip olan telefonun bataryası da çok uzun zaman dayanıyor. 4000 mAh kapasiteye sahip olan telefon böylece otuz saat konuşma süresi, on sekiz saat video oynatım süresi sağlıyor. Sadece müzik dinlediğinizde ise tam 108 saat boyunca telefonu kullanabiliyorsunuz. Bataryası değişmeyen özellikte olan telefonun bir başka özelliği de kavisli bir ekrana sahip olması.

QHD yani 1440 x 2560 kalitesinde bir ekran kalitesi bulunan telefon on altı milyon renk kapasitesine sahip bulunuyor. 2.4 GHz hıza sahip olan telefon ayrıca sekiz çekirdeğe sahip. Bu da telefonun zaten fazla olan hızını daha da artırıyor. RAM bakımından da 6GB’lık bir kalite sunan telefonun dahili hafızası 64 GB. Ayrıca bu hafızanın yeterli olmayacağını düşünen gelişmiş kullanıcılar için de bu kapasite hafıza kartı yardımıyla 128 GB’a kadar artırılabiliyor.

Telefonun çerçevesi ve kapağı metalden oluşuyor. Bu da telefonun dayanıklılığını yüksek seviyede tutuyor. Telefonun bir başka özelliği de 12 Mp kamera çözünürlüğü ve fotoğraf çekimlerinde otomatik odaklanma özelliğinin olması. Ayrıca çözünürlük de tam olarak HD bir görüntü almasını sağlıyor.

Telefonun özellikle yaygın olan selfie çekimleri için kullanabileceğiniz ön kamerası da 8 Mp çözünürlüğe sahip. Ve tüm bu kamera özelliklerine bir başka özellik olarak yavaş çekim özelliği de eklenmiş durumda. Telefon ekstra bir uygulama gerekmeden görüntülü konuşma imkanı sunuyor. Telefonun piyasaya çıkış tarihi ise 2017 yılı.

13,90 TL
Sepete Ekle
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.