Huawei Honor 8 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Honor 8 (2) ürün

Markalar

Microsonic

Huawei Honor 8 Kılıf ve Aksesuarları

Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Huawei Honor 8

Dünyadaki en büyük 3. telefon üreticisi Huawei, piyasaya henüz yeni çıkardığı Honor 8 modeli ile adından tekrar söz ettirmeyi başarmıştır.

Yapısal olarak oldukça güçlü bir model olan Honor 8, 5.2 inç boyutunda ve 2.D kavisli bir yapıya sahip olarak Full HD bir ekrana sahiptir. 8 çekirdekli kirin 950 işlemci ve Mali T880-MP4GPU destekli bu model, 3GB ve 4GB RAM seçenekleri ile piyasaya çıkmıştır.

Diğer teknik özelliklerine bakılacak olursa, 12 megapiksel çözünürlükte LED flaşlı f/2.2 diyafram aralıklarına sahip çift kameranın yer verildiği cihaz, 8 megapiksel çözünürlükte f/2.4 diyafram aralığındaki ön kamerayı da bünyesinde barındırmakta. Bu kapsamda, 1.76 mikron piksel büyüklüğünde ve oldukça kaliteli fotoğrafların çekilmesi mümkün kılınmıştır.

Honor 8 Kılıfları

Sitemiz, cep telefonları kılıf ve bilimum aksesuarları konusunda oldukça zengin içerikte bir markete sahiptir.

Cep telefonu kullanıcıları tarafından, kılıfların ne derece önemli olduğu bilinmektedir. Bu açıdan, sitemizi ziyaret ederek, üstün bir teknoloji ile üretilen honor 8 modeli için şık kılıf modellerinden birini satın almanızı öneririz.

Honor 8 Ekran Koruyucuları

Ekran koruyucular, cep telefonları için vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir. Zira, mikropların ve bakterilerin en çok ellerde yer aldığı düşünüldüğünde, bu bakterilerin kişiden telefona, oradan da tekrar kişiye geçebilmektedir.

Sitemiz, ekran koruyucuları özel olarak temin etmekte ve müşterilere sunmaktadır. Honor 8 modeli için, kırılmaz ve garantili bir ekran koruyucusu ile telefonunuzun şıklığını ve kalitesini artırmanız mümkün.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.