Huawei Honor 7X Kılıf ve Aksesuarları

Honor 7X

için 16 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (16)

Renk

Beyaz (1)
Gri (2)
Lacivert (3)
Siyah (4)
Kırmızı (1)
Gold (2)

Kılıf

Silikon Kılıf (8)
Yan Kapaklı Kılıf (2)
Rubber Kılıf (3)

Huawei Honor 7X Kılıf ve Aksesuarları

Huawei Honor 7X Kılıf ve Aksesuarları

Huawei Honor 7X

Huawei markası telefon alanına son bir kaç yılda telefonları ile satışlarda tavan yapmıştır. Yeni çıkardığı telefonların özellikleriyle beklentilerden fazlasını göstermiştir. Huawei Honor 7X bunun en güzel örneklerinden. 02/04/2018 tarihinde satışa sunulan telefon özellikleri bakımından oldukça dikkat çekiyor.

16 mp arka kamerası ile oldukça net fotoğraflar yakalanıyor. Arkada kamerada bulunan gülümseme yakalama, seri çekim modu, sesli komut, yüz algılama, zamanlayıcı ve portre modu gibi özellikleri mevcut. Ayrıca arka kameranın hemen yanında bir kamera daha mevcut. Bu kameranın 2 mp olsa da, geniş fotoğraflar çekebilmek için kullanılabiliyor. Ön kamera çözünürlüğü ise 8 mp. Ön kamerada 1080 p fotoğraflar çekilebiliyor.

Donanım özelliği olarak telefonda 8 çekirdek, 64 bit işlemci, 4 gb ram, 32/64/128 gb hafıza alanı, 256 gb arttırılabilir hafıza ve 82.000 AnTuTu puanı bulunuyor. 4 gb ram ve 8 çekirdek sayesinde son aylarda çıkan gelişmiş grafiklere sahip oyunlar hiç donmadan oynanabiliyor.

Ayrıca Huawei marka telefonların tamamına yakın modellerde parmak izi okuyucu bulunuyor. Bu modelde bulunan parmak izi sayesinde 1 saniyeden az bir sürede kilit ekranı geçilebiliyor. Ayrıca parmak izini uygulamalarda da aktif edebiliyorsunuz. Mobil bankacılık ve Android marketlerde alışveriş yaparken parmak izi kullanılabiliyor.

Huawei bu modelde renk olarak altın, kırmızı, mavi ve siyah renklerini tercih etmiş. Telefonun ince ve hafif yapısına bu renkler tam uyum sağlıyor.

Toplam 16 ürün bulunmaktadır.