Huawei Honor 10 Lite Ekran Koruyucuları

Ekran Koruyucular

için 5 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (5)

Renk

Siyah (1)

Huawei Honor 10 Lite Ekran Koruyucuları

Huawei Honor 10 Lite Ekran Koruyucuları

Huwaei firmasının yeni akıllı telefonu ile birlikte telefona uygun olarak üretilen ekran koruyucuları da satılmaya başlandı. Farklı kalınlık ve koruma kalitesi bulunan ekran koruyucularını sitemizden satın alabileceksiniz. Ekran koruyucularımız telefonunuzun ekranına zarar vermeyen maddelerden yapılmıştır.

Honor 10 Lite Ekran Koruyucu Film Özellikleri

Sitemizden aldığınız Huawei Honor 10 Lite ekran koruyucuları, dışarıdan gelen sert darbeler gerekse de sert zemine düşmeler gibi olumsuz durumlar söz konusu olduğunda telefonunuz ekranını korur. Yani telefonunuz düşse dahi telefonunuzun kendi ana ekranına zarar gelmez. Hiçbir şekilde leke tutmayan ekran koruyucularımız oldukça güçlü olarak üretilir. Kir tutmayan ve parmak izi lekelerinin görülmediği ekran koruyucumuz ile telefonunuz hiç ekran koruyucu taşımıyormuş gibi parlak görünecektir. Ayrıca güneş ışığı yansıdığında da telefon ekranınızın görünmemesi gibi durumlar meydana gelmez.

Honor 10 Lite İnce Film

Ekran koruyucunun bir başka özelliği ise ultra slim yani ince olmasıdır. Ekran koruyucuyu yapıştırdığınızda ekranda parmağınıza hiçbir biçimde takılmaz. Ayrıca ekranın tüm çevresini kaplamakta ve kamera için ayrı bir çentiği bulunmaktadır. Uzun bir ömre sahip olduğu için de uzun bir süre yeniden ekran koruyucu almanıza gerek kalmayacaktır. Işığı yansıtmayan özel bir madde ile üretilen koruyucu film kullanıldığında ekranda takılma veya ekrana basamama gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız.

Toplam 5 ürün bulunmaktadır.