Huawei GR5 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

GR5 (8) ürün

Markalar

Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf

Renk

Siyah
Mavi
Gold
Gümüş
Rose Gold

Huawei GR5 Kılıf ve Aksesuarları

Toplam 8 ürün bulunmaktadır.

En Çok Satan Ürünler

GR5

Dokunmatik ekrana sahip olan telefonların üretimi ve hayatımıza hızlı bir şekilde girmeleri ile birlikte birçok markanın da kendisini bu sektör içerisinde bulması mümkün olmuştur.

Çinli yerli üretici olarak bilinen Huawei markasının ürettiği cihazlardan bir tanesi olarak GR5 modeli hem görselliği açısından hem de teknik özellikleri açısından birçok kullanıcı tarafından tercih edildiği için sitemizde bu modele ait olarak üretilmiş ve kesimi yapılmış olan kılıf modelleri ile birlikte ekran koruyucu ürünlerin satışı yapılır.

GR5 Ekran Koruyucuları

Ekran koruyucuların telefonların kullanım ömrünü uzattığı bilinen bir gerçek olarak en çok güvenlik sistemi üzerinde verilen hizmetle birlikte kullanıcıların tercih etme nedeni olarak bilinir.

GR5 modeli için ekran koruyucu arayan kullanıcıların sitemizi ziayret ederek nano teknoloji ile birlikte üretilen ürüne erişim sağlayabilmeleri mümkün olurken, bunun yanı sıra kaliteli ve hızlı kargo hizmeti de alınabilir.

GR5 Kılıfları

Huawei markasına ait telefonları kullanan kişilerin markanın logosunu taşıyan kılıflar ile birlikte telefonun orjinalliğini bozmadan kullanım imkanı bulabilmeleri sitemiz üzerinden satışta olan kılıflar sayesinde mümkün olur.

GR5 modelinin kesim biçimine uygun olarak üretilmiş olan kılıfların her birinin satış fiyatlandırması ürünün materyaline göre değişiklik gösterirken, yumuşak kenarlı kılıf, silikon kılıf, manyetik kılıf, hybrid kılıf, premium slim kılıf ve daha pek çok farklı ürün ile toplamda 33 adet çeşide erişim sağlanabilir.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.