Huawei Ascend G8 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Ascend G8 (12) ürün

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf

Renk

Mavi
Siyah
Pembe
Gümüş
Rose Gold
Beyaz

Huawei Ascend G8 Kılıf ve Aksesuarları

Toplam 12 ürün bulunmaktadır.

En Çok Satan Ürünler

Ascend G8

Çinli telefon üretici olarak bilinen Huawei markasının üretimini ve satışını yaptığı cihazlardan bir tanesi olarak Ascend G8 modeli Türkiye'de birçok akıllı cihaz kullanıcısı tarafından tercih edilerek satın alınmıştır.

Bu durum üzerine cihazın aksesuarları için anlaşmalı olduğu firmalardan ürün tedariğinde bulunan firmamız, satış sitesine bu ürüne ait olan ekran koruyucu ve kılıf gibi özel üretim ürünleri satışa çıkarmıştır.

Ascend G8 Ekran Koruyucuları

Ekran koruyucusu almak telefonun darbe alımı ihtimaline karşı bir önlem almak demektir. Ascend G8 modeline göre kesilmiş ve ekrana tam oturan ekran koruyucusu sayesinde cihazınız için tam güvenlik sağlayabilmeniz mümkündür.

Nano kırılmaz camı sayesinde telefonun ekranı darbe alsa da ekran koruyucusu sayesinde her hangi bir çatlak, çizilme ya da kırılmaz meydana gelmez. Sitemiz içerisinde yer alan Ascend G8 ekran koruyucularına arama butonu üzerinden modeli aratarak erişim sağlayabilirsiniz.

Ascend G8 Kılıfları

Telefon kılıflarının üretiliş biçimleri hem materyal bazında hem de görüntü bazında kullanıcının farklı ürünler talep etmesine neden olurken firmamızın satış sitesinde birbirinden farklı Ascend G8 model cihaz için 32 adet kılıf ürünü bulunur.

Kılıflar arasından dilediğiniz şekilde tercih yaparak, her birinin ürün açıklamasını okuyarak ve ödeme seçenekleri dahilinde ürünü satın alabilmeniz mümkün olur. Ascend G8 modeli için üretilmiş olan bütün kılıf modelleri cihaz ile uyum içinde çalışır.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.