HTC U11 Life Kılıf ve Aksesuarları

U11 Life

için 2 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (2)

Renk

Beyaz (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (1)

HTC U11 Life Kılıf ve Aksesuarları

HTC U11 Life Kılıf ve Aksesuarları

U11 Life

HTC markası üretmiş olduğu U 11 Life model akıllı cihaz ile birlikte pek çok kişiye satışını gerçekleştirmiştir. U11 Life model akıllı cihaza sahip olan kişilerin sitemiz üzerinden telefonu ile %100 uyumlu bir şekilde çalışacak olan araçlara erişim sağlayabilmesi, sipariş verebilmesi ve 3 gün içerisinde ürünü evden teslim alabilmesi mümkündür.

U11 Life Ekran Koruyucuları

Ekran koruyucular akıllı telefonların dışarıdan alınacak darbelere karşı korunmasını sağlarken, aynı zamanda toz, kir ve leke gibi etmenlere karşı da tam koruma sağlar. U11 Life model için üretilmiş olan ekran koruyucuları sizler için internet sitemiz üzerinden en uygun fiyatlandırma ve en yüksek kalite ile birlikte satışa çıkarıyoruz.

Kırılmaz ekran koruyucu özelliğinin yanı sıra HD Clear Şeffaf özelliği sayesinde sanki ekran koruyucu yokmuş gibi rahat bir şekilde kullanabileceğiniz cihazınız ile özgürce hareket edebilirsiniz.

U11 Life Kılıfları

Shock absorbing özelliği ile birlikte darbe anında cihazı kavrayıcı etki gösteren U11 model için üretilmiş olan telefon kılıflarına firmamızın internet sitesi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Kılıfın ultra incelik özelliğine sahip olması cihazın kendi kalınlığı doğrultusunda kullanabilmenizi sağlarken aynı zamanda ağırlık da yaratmaz. Logo, marka ve cihazın kasa deseninin görülebildiği kılıflar ile birlikte U11 Life model cep telefonunuzu kılıf yokmuş gibi kullanabilirsiniz. Siz de cihazınız için en kaliteli ürünlere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Toplam 2 ürün bulunmaktadır.