HTC U Ultra Kılıf ve Aksesuarları

U Ultra

için 6 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (6)

Renk

Siyah (1)
Kırmızı (1)
Lacivert (1)
Gold (1)

Kılıf

Rubber Kılıf (4)

HTC U Ultra Kılıf ve Aksesuarları

HTC U Ultra Kılıf ve Aksesuarları

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı telefonlar insanların en fazla kullandığı elektronik cihazlardan bir haline gelmiştir. Sürekli olarak kullanım ise cihazların süratle yıpranmasına neden olur. Birçok akıllı telefon kullanıcısının tericihi olan HTC U Ultra modeli için de yıpranmaların önüne geçmek amaçlı önemler alınması gerekir. Bu önlemlerden en faydalısı ve kullanıcılar tarafından tercih edileni kılıf kullanımıdır. HTC U Ultra için kılıf edinebilmek Kılıf Marketim Sitesi sayesinde oldukça kolay bir haldedir.

HTC U Ultra Kılıfları

Kılıf Marketim Sitesinde HTC U Ultra modeline yönelik kılıflar bulmak mümkündür. Sitede mevcut olan kılıf modeli rubber kılıf şeklinde olmakla birlikte kullanıcıların sıkça tercih ettiği renlerde kılıf bulunabilir. Renk seçenekleri sarı, kırmızı, siyah ve mavi biçimindedir. Yumuşak dokuya sahip olan kılıflar modellerini online olarak satın almak Kılıf Marketim Sitesi ayrıcalığı ile güvenli, kaliteli ve hızlı bir biçimde gerçekleştirilir. Kullanıcılar diledikleri fiyat aralığındaki kılıflara yorulmadan ulaşabilirler.

HTC U Ultra Ekran Koruyucuları ve Aksesuarları

Ekran koruyucular kılıfla birlikte kullanıldığında akıllı cihazların kullanımdan kaynaklı yıpranma ve kötü sonuçları en aza indirilebilir. Bu nedenle kullanıcılar kılıfla birlikte cam ekran koruyucu kullanmayı tercih ederler. Kılıf Marketim Sitesi'nde HTC U Ultra için ekran korucu satın alınabilir. Ayrıca kullanıcılar dilerse HTC U Ultra modeline ait olan kulaklık ve data kablosu gibi çeşitli aksesuarları da site aracılığı ile edinebilir.

Toplam 6 ürün bulunmaktadır.