HTC One X9 Kılıf ve Aksesuarları

One X9

için 13 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (13)

Renk

Siyah (2)
Beyaz (1)
Mavi (1)
Pembe (1)
Gold (2)
Şeffaf (1)
Lacivert (1)
Kırmızı (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (10)

HTC One X9 Kılıf ve Aksesuarları

HTC One X9 Kılıf ve Aksesuarları

HTC One A9 ile benzerlikler gösterse de, one x9 modelinde ekran büyüklüğün 5.5 inç olduğunu ve bu noktada diğer modellerden ayrıldığı söylenebilir. HTC One X9 bir çok özelliği ile, alanındaki bir çok modelden ayrılmaktadır. Bu özelliklerin en belirgini MediaTek MT6785T yonga setine sahip oluşu, metal ve şık bir tasarımla sunulmasıdır. Cihaz, %72' lik bir ekran gövde oranına sahiptir ve bu oran oldukça yüksek bir oran olarak kabul edilir. Bunun yanında 13 MP kamera çözünürlüğü ile RAW kayıt yapabilme özelliği sayesinde 4K video kayıt yapma, çekilen resim ve videoların her zaman canlı kalması sağlanmaktadır.

One X9 Kılıfları

Çizikler, darbeler, mikrop ve bakterilerden korunmak için mutlaka bir kılıfa ihtiyaç vardır. Cep telefonunun olmazsa olmazları arasında kılıflar gelmektedir. Sitemizde her zevke uygun kılıf ve bu cihaza ait aksesuarlar bulmak mümkündür. İster kendinize ister sevdiklerinize en canlı ve kaliteli kılıflardan alarak cep telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz.

One X9 Ekran Koruyucuları

Ekran koruyucularını hafife almamak gerekir. Ekran koruyucusu olmayan bir cihazın ekranında birikmiş olan kirleri ve tozları temizlemek zor bir iştir. Sürekli el teması halinde olduğumuz cep telefonlarını her zaman temiz ve sağlıklı şekilde muhafaza etmemiz gerekir. Bunun için de sitemizi ziyaret ederek cihazınıza en uygun bir ekran koruyucusu satın alarak güvenle kullanabilirsiniz.

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.