Ekran Koruyucu Hediye
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri

One Mini 2

için 15 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (15)

Renk

Kırmızı (1)
Beyaz (5)
Siyah (4)
Mavi (1)
Pembe (1)
Şeffaf (1)

Kılıf

Slim Kılıf (3)
Silikon Kılıf (6)
Yan Kapaklı Kılıf (2)
Cüzdanlı Kılıf (2)

HTC One Mini 2 Kılıf ve Aksesuarları

HTC One Mini 2 Kılıf ve Aksesuarları

Bir süre önce piyasaya çıkan HTC One Mini 2 modeli kısa bir süre zarfında bir çok kullanıcıya kendini sevdirmeyi başarmıştır. Yeni amiral gemisi modeli olan bu cihaz, tek parça metal tasarım gövdesi, büyük ekran ve güçlü hoparlörleri ile diğer rakiplerinden rahatlıkla ayrılabilmektedir. Ürün hakkında teknik bilgiler vermeden önce, one mini 2 modelini sitemizden temin etme şansı bulunmaktadır. Üstelik direk depodan ve bekleme süresi olmadan çok kısa bir süre içinde elinize alabilirsiniz. 137 gram ağırlığında ve 10.6 mm kalınlığında, oval bir yapıya sahip olan bu cihaz, tek elle rahatlıkla kullanılma imkanı sağlamaktadır. 4.5 inç ekran, HD kalitedeki ekran çözünürlüğü ile sevdiklerinizle beraber en güzel kareleri unutulmaz kılmak mümkün olmaktadır.

HTC One Mini 2 Kılıfları

Tasarım ve estetiği bir arada tutan one mini 2 model cep telefonu ilk günkü gibi tutmak isteyenler için mutlaka koruma kılıflarına ihtiyaç duyacaklardır. Koruma kılıfları ile telefonu çiziklerden ve darbelerden koruyabilir, zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Metal çerçevede kılıf, desenli, şeffaf, deri, silikon, rubber ve kapaklı kılıf seçenekleri ile sitemizde en güncel ve modern kılıf çeşitlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz.

HTC One Mini 2 Ekran Koruyucuları

Anti-glare tekniği ile üretilen koruyucu ürünler HD değerinde şeffaflığa sahiptir ve kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Cihazın ekran kısmına konulan ve hiç görüntü kaybına sebep olmayan bu ürünleri ve cihaza uygun her türlü aksesuarı da sitemizden satın alabilir ve güvenle kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Toplam 15 ürün bulunmaktadır.