Ekran Koruyucu Hediye
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri

One Max

için 7 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (7)

Renk

Siyah (2)
Pembe (1)
Beyaz (2)

Kılıf

Cüzdanlı Kılıf (5)

HTC One Max Kılıf ve Aksesuarları

HTC One Max Kılıf ve Aksesuarları

Bu kategoride HTC One Max kullanıcılarına özel olarak telefon kılıfları, ekran koruyucular ve diğer telefon aksesuarları bulunmaktadır. Eğer siz de telefonunuza ayrı bir şıklık katmak istiyor veya dayanıklılığını arttırmayı arzu ediyorsanız ihtiyacınız olan her şeyi kilifmarketim.com olarak beğeninize sunmaktayız.

One Max Kılıfları :
HTC One Max telefonunuzun dışarıdan görüntüsü önemlidir. Kaliteli ve dayanıklı telefon kılıflarımızla siz de bu görünümü iyileştirebilir aynı zamanda cihazınızı darbelerden korursunuz. Son derece kaliteli malzemelerle üretilen kılıflarımız stantlı, deri ve cüzdanlı olmak üzere 3 çeşittir ve değişik renklerde olmasıyla her kullanıcıya hitap eder. Özel kesim olan kılıflarımız cihazınıza tam olarak oturur, kirden ve darbelerden korur, kolayca takıp çıkarılabilir ve uzun ömürlüdür. Kılıfı çıkarmadan müzik dinlemek, fotoğraf çekmek, şarj etmek gibi bütün özellikleri kullanabileceğiniz gibi kaliteli ürünlerimizle telefonunuzu güvende tutabilirsiniz.

One Max Ekran Koruyucuları :
Her akıllı telefonun ekran kırılmalarından etkilenmemesi için zorunlu bir ihtiyaç olan ekran koruyucularını siz değerli müşterilerimiz için yine bu kategoride uygun fiyat ve avantajlarla sunmaktayız. Şeffaf ve temperli özelliklere sahip ekran koruyucular, nano teknoloji ürünüdür, yansıma yapmaz, ultra güçlüdür, doğal ekran görünümünü etkilemez, ekranınızı kir ve darbelerden maksimum derecede korur. Eğer sizde One Max telefonunuza güzel bir görünüm kazandırmak istiyor ve uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle kılıf, ekran koruyucu, diğer telefon aksesuarlarına sahip olmak istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.