Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
  • Fiyat Aralığı
  • Marka
    0
  • Kılıf
    0
  • Renk

HTC One Max Kılıf ve Aksesuarları

HTC One Max Kılıf ve Aksesuarları

Bu kategoride HTC One Max kullanıcılarına özel olarak telefon kılıfları, ekran koruyucular ve diğer telefon aksesuarları bulunmaktadır. Eğer siz de telefonunuza ayrı bir şıklık katmak istiyor veya dayanıklılığını arttırmayı arzu ediyorsanız ihtiyacınız olan her şeyi kilifmarketim.com olarak beğeninize sunmaktayız.

One Max Kılıfları :
HTC One Max telefonunuzun dışarıdan görüntüsü önemlidir. Kaliteli ve dayanıklı telefon kılıflarımızla siz de bu görünümü iyileştirebilir aynı zamanda cihazınızı darbelerden korursunuz. Son derece kaliteli malzemelerle üretilen kılıflarımız stantlı, deri ve cüzdanlı olmak üzere 3 çeşittir ve değişik renklerde olmasıyla her kullanıcıya hitap eder. Özel kesim olan kılıflarımız cihazınıza tam olarak oturur, kirden ve darbelerden korur, kolayca takıp çıkarılabilir ve uzun ömürlüdür. Kılıfı çıkarmadan müzik dinlemek, fotoğraf çekmek, şarj etmek gibi bütün özellikleri kullanabileceğiniz gibi kaliteli ürünlerimizle telefonunuzu güvende tutabilirsiniz.

One Max Ekran Koruyucuları :
Her akıllı telefonun ekran kırılmalarından etkilenmemesi için zorunlu bir ihtiyaç olan ekran koruyucularını siz değerli müşterilerimiz için yine bu kategoride uygun fiyat ve avantajlarla sunmaktayız. Şeffaf ve temperli özelliklere sahip ekran koruyucular, nano teknoloji ürünüdür, yansıma yapmaz, ultra güçlüdür, doğal ekran görünümünü etkilemez, ekranınızı kir ve darbelerden maksimum derecede korur. Eğer sizde One Max telefonunuza güzel bir görünüm kazandırmak istiyor ve uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle kılıf, ekran koruyucu, diğer telefon aksesuarlarına sahip olmak istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Microsonic Cüzdanlı Deri Kılıf - HTC ONE MAX T6 - Siyah
24.07TL - KDV Dahil
KDVsiz: 20.40TL
Microsonic Cüzdanlı Deri Kılıf - HTC ONE MAX T6 - Beyaz
24.07TL - KDV Dahil
KDVsiz: 20.40TL
Microsonic Cüzdanlı Standlı Deri Kılıf - HTC One Max Siyah
24.07TL - KDV Dahil
KDVsiz: 20.40TL
Microsonic Cüzdanlı Standlı Deri Kılıf - HTC One Max Pembe
24.07TL - KDV Dahil
KDVsiz: 20.40TL
Microsonic Cüzdanlı Standlı Deri Kılıf - HTC One Max Beyaz
24.07TL - KDV Dahil
KDVsiz: 20.40TL
Microsonic Temperli Cam Ekran koruyucu HTC One MAX
22.07TL - KDV Dahil
KDVsiz: 18.70TLEtiketler: One Max


Bu Kategorinin en çok satılanları listesi