HTC One E8 Kılıf ve Aksesuarları

One E8

için 14 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (14)

Renk

Şeffaf (1)
Beyaz (3)
Siyah (4)
Gri (1)
Pembe (1)
Mavi (1)
Kırmızı (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Slim Kılıf (2)
Cüzdanlı Kılıf (2)
Yan Kapaklı Kılıf (4)

HTC One E8 Kılıf ve Aksesuarları

HTC One E8 Kılıf ve Aksesuarları

HTC firmasına ait olan One E8 modeli, HTC One M8' in plastik kasalı ve daha uygun fiyatlı bir varyasyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Teknik özellik olarak bakıldığında HTC One M8 modeli ile ciddi bir farklılığı bulunmamaktadır. Ancak M8 modeline göre hafif özelliği bulunmaktadır. HTC One E8 modelini, diğer modellerinden ayıran en temel özellik plastik kasa oluşudur. Bunun da ağırlık olarak 145 gramlık bir ağırlığa denk geldiği ve hafif bir cihaz olarak kabul edildiği görülür. Cihazın arka tarafının kıvrımlı olması tek elde rahatlıkla tutulmasına imkan tanır. 13 MP kamera çözünürlüğü ve 30 FPS video değeri ile oldukça yüksek bir resim ve video çekim gücüne sahip olan one e8 modelini, tamamen güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı olan sitemizden satın alabilirsiniz.

One E8 Kılıfları

Sitemizden satın alarak sahip olduğunuz HTC One E8 model cep telefonu için koruyucu kılıf ile kırılmaz cam almayı da unutmayarak, uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz. Ek olarak tüm cep telefonları aksesuarlarını da sitemizde bulabilir, ister kendinize ister sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

One E8 Ekran Koruyucuları

Ekran koruyucu, sadece görsel bir obje değildir. Cep telefonunu darbe ve çiziklerden koruyan, toz ve kir kapmasını engelleyen çok önemli bir koruyucudur. Sitemizi ziyaret ederek One E8 modeline uygun, kaliteli ve şeffaf bir kılıf satın alarak, cihazınızın tam korumasını sağlayabilirsiniz.

Toplam 14 ürün bulunmaktadır.