Ekran Koruyucu Hediye
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri

Desire Eye

için 15 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

CaseUp (1)
Fabitoo (2)
Microsonic (12)

Renk

Turkuaz (1)
Pembe (2)
Mavi (1)
Beyaz (3)
Siyah (4)
Gri (1)

Kılıf

Candy Kılıf (2)
Slim Kılıf (3)
Yan Kapaklı Kılıf (2)
Silikon Kılıf (3)
Cüzdanlı Kılıf (2)

HTC Desire Eye Kılıf ve Aksesuarları

HTC Desire Eye Kılıf ve Aksesuarları

Yeni bir telefon aldığınızda ilk düşündüğünüz şey, muhtemelen onu nasıl koruyacağınız olmuştur. Kilifmarketim.com sitesi olarak, ihtiyaç ve taleplerinizi göz önünde bulundurarak, bir çok alternatif, cihaz aksesuar seçeneklerini müşterilerimize sunmaktayız. Bir çok markanın ürününü rahatlıkla bulabileceğiniz sitemizde, Desire eye için üretilmiş kapak ve kılıfların yanı sıra, plastik ve cam ekran koruyucu seçeneklerini inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun ürünü seçerek, telefonunuzu hem koruyacak hem de tarzıyla fark yaratacaksınız.

Desire Eye Aksesuar Seçenekleri

Sitemizin, müşterileri için özellikle tasarladığı, kolay kullanım ekranı ile telefonunuza uygun ürün seçenekleri arasında, Desire Eye modeli için tasarlanmış, kılıf ve kapakların yanı sıra, aracınız için araç içi tutucu ve power bank modellerini hiç zorlanmadan bularak, inceleyebilirsiniz. Portatif ve kolay taşınabilir tasarımlı power bank seçenekleri ile cihazınızı hızlı ve güvenli şekilde şarj etmenin yanında, yüksek akım ve kısa devre kilit sistemi ile telefonunuzu korur.

Desire Eye Kılıfları

Desire Eye modeline uygun olarak tasarlanmış kılıf ve kapaklar, her zevke hitap edebilen, renk ve desen seçenekleri ile birlikte, 3 boyutlu baskı tekniği ile üretilmiş olup, her açıdan bakıldığında desenin bütününü görebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Cihazınız için titizlikle üretilmiş bu kılıflar, cihazınızı darbelere, çiziklere, toza ve kire karşı korurken, aynı zamanda estetik bir görünüme kavuşturacaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey, sitemize üye olmak ve güvenli alışverişin keyfini çıkarmak.

Toplam 15 ürün bulunmaktadır.