HTC Desire 830 Kılıf ve Aksesuarları

Desire 830

için 17 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (17)

Renk

Gold (3)
Rose Gold (1)
Gümüş (2)
Siyah (3)
Beyaz (2)
Pembe (1)
Mavi (2)
Kırmızı (2)

Kılıf

Silikon Kılıf (7)
Metal Kılıf (5)
Yan Kapaklı Kılıf (4)

HTC Desire 830 Kılıf ve Aksesuarları

HTC Desire 830 Kılıf ve Aksesuarları

Mayıs 2016 yılında piyasalara sürülen HTC firmasına ait desire 830 model cep telefonu dünya piyasaları ile aynı anda ülkemizde de satışa başlamıştır. Desire 830 modeli şık ve zarif olma özelliğinin yanı sıra 5.5 inç ekrana sahiptir. Ekran çözünürlüğü 1080x1920 (FHD) Pixel ile oldukça yüksek bir görüntü kalitesine sahiptir. Bunun yanında Super LCD3 ekran teknolojisi, HTC Sence kullanıcı ara yüzü ve çizilmeye dirençli multi touch cam ile diğer bir çok model cep telefonundan ayrılmaktadır. % 67.11' lik ekran gövde oranı mükemmel özelliklerle donatılarak alıcısının hizmetine sunulmuştur. Ayrıca 32 GB dahili hafızaya sahip olan Desire 830 model cep telefonu, 2 TB' a kadar artırılabilir hafızaya çıkarabilir.

Desire 830 Kılıfları

Düşme, darbe alma ya da çizilmelere karşı cihazınızı koruma altına almanız gerekmektedir. Bunun için de mutlaka bir kılıfa ihtiyaç duyulur. Sitemizde bol çeşitle satışa sunulan en konforlu kılıflar ile, cihazınızı değerli kılarak kendinize has bir şıklık yaratabilirsiniz.

Desire 830 Ekran Koruyucuları

Ekran koruyucular, cep telefonu için vazgeçilmez bir unsurdur. Yüzeye bulaşan her türlü kir ve tozlardan korunmak için ekran koruyucusu gerekir. Sitemizde en uygun fiyat avantajları ile, cihaza uygun ekran koruyucusu alarak ilk günkü gibi sağlam kalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ürüne ait ihtiyaç duyulan tüm aksesuarlarına da yine sitemiz kanalıyla bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Toplam 17 ürün bulunmaktadır.