HTC Desire 825 Kılıf ve Aksesuarları

Desire 825

için 9 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (9)

Renk

Siyah (2)
Beyaz (2)
Mavi (1)
Pembe (1)
Kırmızı (1)
Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (4)

HTC Desire 825 Kılıf ve Aksesuarları

HTC Desire 825 Kılıf ve Aksesuarları

Çığır açmakta olan bir tasarıma sahip olan telefonun özenli bir korumaya ihtiyacı olmaktadır. Desire 825 telefonunun oval kenarları harika bir duruşa neden olmaktadır.

Desire 825 Kılıfları

Bu tasarım konusunda oldukça güzel olan telefonun metal çerçeve yapısına sahip kullanışlı bir kılıf seçeneği yer almaktadır. Aynı zamanda özellikle bayanların ilgisini çeken harika desenleri ile desenli kılıf seçenekleri yer almaktadır. Şeffaftan vazgeçmem bana telefonumun güzelliği yeter diyenler için kılıf marketim sitesi tarafından şeffaf kılıf seçeneği de yer almaktadır. Her konu da deri tercih edenler için deri kılıf seçeneği de beğeninizi beklemektedir. Metal kılıf da aynı şekilde telefon için uygun ve güzel görünen bir kılıf olmaktadır. Silikon kılıf her zaman öndedir diyenler için de güzel renkleri ile silikon kılıflar site de yer almaktadır. Her yerde kendine bakmayı sevenler için üretilmiş mükemmel kılıf aynalı kılıf da sizlerin alımını beklemektedir. Ayrıca ekran koruyucu kullanmayı sevmeyenlerin tercihi kapaklı kılıflar da sizlerin beğenisine sunulmuş bulunmaktadır.

Desire 825 Ekran Koruyucuları

Telefonları korumak için bir tek kılıf her zaman yeterli değildir. Kılıfın yanı sıra ekran koruyucularına da ihtiyaç duyulmaktadır. Sayfaya girildiği zaman uygun ekran koruyucularını bulmak mümkün olmaktadır. Hayatında sporu çok sevenlerin en çok şikayet ettikleri konu telefonlarını bırakacak alan olmamasıdır. Site sizler için bunu da düşünerek ve işinizi kolaylaştırmak adına spor kol bandı üretilmiştir. Telefonunuzu güvenli bir şekilde yerleştirerek ve kolunuza takmanızın ardından sizi hiç engellemeyen telefonunuzun da yanınızda olmasına yardımcı olan oldukça kullanışlı bir ürün olmaktadır.

Toplam 9 ürün bulunmaktadır.