Ekran Koruyucu Hediye
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri

Desire 728G

için 11 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (11)

Renk

Siyah (2)
Beyaz (2)
Pembe (1)
Mavi (1)
Şeffaf (1)
Gold (1)
Kırmızı (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (5)
Yan Kapaklı Kılıf (4)

HTC Desire 728G Kılıf ve Aksesuarları

HTC Desire 728G Kılıf ve Aksesuarları

Akıllı telefonlar için akıllı çözümler sunan kilifmarketim.com sitemiz her telefonun olduğu gibi Desire 728G kullanıcılarının da ihtiyacı olan temel aksesuarları ve en önemlileri kılıflar ve ekran koruyucularını bu kategoride satışa sunmuştur. Kullanıcı ihtiyaçlarını benimseyerek kaliteli ürünler sunan firmamız telefon aksesuarları ile ilgili her probleme veya telefonuna şık bir görünüm kazandırmak isteyenlere bir çözüm niteliğindedir.

Desire 728G Telefon Kılıfları

Desire 728G kullanıcıları müşterilerimiz için beğeniye sunduğumuz telefon kılıflarımız darbelere karşı dayanıklı, manyetik kapaklı, şeffaf ve pencereli olarak çeşitlendirilmiş olup farklı renklerde ve her kullanıcıya uygun modellerdedir. Kapaklı ve camlı modellerimiz diğerleri gibi kolay erişimli olup mıknatıslı kapağını açmadan aramaları cevaplandırabilirsiniz. Özel kesim olarak üretilen kılıflar telefonunuza yüzde yüz uyum sağlar ev uzun ömürlüdür. Kir ve leke tutmayan Desire 728G telefon kılıflarımız şık ve estetik görünümlü olduğu kadar kolay kullanımlıdır ve 3 farklı ödeme yöntemiyle kapınıza kadar gelir.

Desire 728G Ekran Koruyucular ve Diğer Aksesuarlar

Akıllı telefonlar için en büyük problem olan ekran kırılmaları artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Bu kategoride bulabileceğiniz Desire 728G ekran koruyucular ile telefonunuzun korumasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Ultra güçlü ekran koruyucularımız kırılmaz, çizilmez, leke tutmaz, yansıma yapmaz ve telefonunuzun doğal görünümünü etkilemez. Bunların dışında telefonunuzun diğer ihtiyacı olan şarj aleti, data kablosu, powerbank, araç tutucu, kulaklık gibi aksesuarlara da ulaşabilir, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.