HTC Desire 530 Kılıf ve Aksesuarları

Desire 530

için 9 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (9)

Renk

Siyah (2)
Beyaz (2)
Mavi (1)
Pembe (1)
Kırmızı (1)
Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (4)

HTC Desire 530 Kılıf ve Aksesuarları

HTC Desire 530 Kılıf ve Aksesuarları

Farklı dış gövde kaplaması ile kendine has bir tarz yakalayan desire 530, yumuşak, kolay bir tutuş sağlayan polikarbon gövdesi ve kordon kayış tasarımı ile dikkat çeken detaylar sunuyor. Kilifmarketim.com sitesi olarak, telefonunuzun modeline, rengine, tasarımına uygun bulabileceğiniz, cihazınız ile fark yaratmanıza ve ürününüze kullanım kolaylığı sunup, aynı zamanda ürününüzün ömrünü uzatmaya yardımcı, alternatif aksesuar seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Desire 530 Kılıf Ve Kapakları

Kilifmarketim.com adlı sitemizde, HTC' nin tasarım ve teknoloji harikası tüm telefon modellerine uygun, tarzınızı yansıtabileceğiniz, yüzlerce çeşit aksesuar seçeneğine ulaşabilirsiniz. Bir çok alternatifi bulunan kılıf ve ya kapaklar arasında, desire 530 modeline uygun, şık ve sıra dışı tasarımlarla öne çıkan, deri, slikon, aynalı, rubber, metal ve şeffaf kılıf ve kapaklar, telefonunuza şıklık katmanın yanı sıra, üstün kavrayışı ile cihazınızı düşmelere, darbelere karşı çok yönlü olarak koruyacaktır.

Desire 530 Ekran Koruyucuları

Sitemizde, desire 530 cihaz modeli için, özel olarak üretilmiş, plastik ve cam seçenekleri bulunan ekran koruyucu ürünlere de kolayca ulaşabilir, telefonunuzu çizilme ve çatlamalara karşı koruyabilirsiniz. Özellikle cam ekran koruyucular, kir ve yağ tutmama özelliği sayesinde parmak izi bırakmayacak şekilde tasarlanmış olup, H9 sertlik sertifikasına sahip ürünlerdir. Parlak ve mat cam seçenekleri bulunan koruyucular aynı zamanda, ekran üzerinde yumuşak ve kaygan bir kayış sağlayarak, kolay kullanım imkanı sunmaktadır.

Toplam 9 ürün bulunmaktadır.