HTC Desire 12 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Desire 12 Plus

için 8 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (8)

Renk

Kırmızı (1)
Gri (2)
Lacivert (2)
Siyah (2)

Kılıf

Silikon Kılıf (7)

HTC Desire 12 Plus Kılıf ve Aksesuarları

HTC Desire 12 Plus Kılıf ve Aksesuarları

HTC Desire 12 Plus

6.0 inç ekran boyutu ile özellikle oyun oynayanların tercih ettiği bu telefon 2018 yılında çıktı. Ekran özellikleri olarak 16 milyon renk sayısı kullanıyor. Bunun dışında ekran gövde oranı %76.66 HTC Desire 12 Plus Diğer telefon modellerine göre ekran gövde oranı düşük olsa da plus model olduğu için gövde oranının düşük olması fazla bir şey değiştirmiyor.

8 çekirdek 3gb ram ve 32 gb hafızası ile hem oyun oynama anlamında hem de fotoğraf depolaması alanında oldukça ideal. Ayrıca 32 gb depolama alanı az gelenler için 2 tb ek hafıza kartı desteği mevcut.

Telefonun altın, mor ve siyah renkleri bulunuyor. Bu üç renkte telefona oldukça yakışan renkler.

Android 8.0 işletim sistemini kullanan Htc Desire 12 Plus güncel ve yeni çıkan uygulamaları kabul edebiliyor. Ayrıca parmak izi okuyucusu ile gelen telefon saniyeler içerisinde şifre yazmadan ekran kilidini açmanızı sağlıyor.

Bir telefonda aranan özelliklerden biride batarya. Batarya konusunda kendini geliştiren htc 2965 batarya gücüne sahip. Batarya ömrünün kısalmaması için şarj esnasında telefonun mümkün mertebe kullanılmaması gerekiyor.

Telefonda iki adet arka kamera bulunuyor. Buda hem fotoğraf kalitesi hem de görünüm açısından oldukça kaliteli. Birincil arka kamera 13 mp, ikincil arka kamera ise 2 mp. İkinci kamera sayesinde daha geniş açılı fotoğraflar çekilebiliyor. Ön tarafta bulunan 8 mp kamera sayesinde çok güzel öz çekimler yapılabiliyor.

Toplam 8 ürün bulunmaktadır.