HTC Desire 12 Kılıf ve Aksesuarları

Desire 12

için 8 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (8)

Renk

Kırmızı (2)
Lacivert (2)
Siyah (2)
Gri (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (7)

HTC Desire 12 Kılıf ve Aksesuarları

HTC Desire 12 Kılıf ve Aksesuarları

HTC Desire 12

20 Mart 2018 tarihinde satışa sunulan HTC Desire 12 modeli htc markasının ön palana çıkan telefonlarından biridir. Telefonun arka sol üst tarafına yerleştirilen tek kamera oldukça net fotoğraflar çekebiliyor. Ayrıca arka kısmın cam olması da şıklık açısından dikkatleri üzerine çekiyor. Diğer htc modllerine göre oldukça ince olun htc desire 12 inceliği beraberinde hafifliği getiriyor.

%74.25 ekran gövde oranı diğer telefonlar ile karşılaştırıldığında oldukça iyi bir oran. 1.28 GHz ARM Cortex a53 işlemci kullanılıyor. Ayrıca telefonda 4 çekirdek ve 3 gb ram bulunuyor. Bu sayede birçok uygulamayı aynı anda kasma sorunu ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz.

Dahili depolama alanı 16 ve 32 gb iki farklı serisi olsa da 2 tb gibi oldukça yüksek hafıza kartı desteği ile depolama alanında da rahatlatıyor.

2g, 3g, 4g ve 4.5 g desteği ile bulunduğunuz ortama göre otomatik geçiş sağlayıp o anki duruma göre en iyi mobil ağ erişimini sağlıyor. Ayrıca telefona çift hat takılabiliyor. Bu sayede 2 numarayı tek telefonda kullanabiliyorsunuz.

Android 8.0 Oreo işletim sistemi ve güçlü wifi sinyal kalitesi htc desire 12 modelinde buluşuyor. Bunun yanında pusula, yakınlık sensörü, ortam ışığı sensörü gibi ek özellikleri de mevcut.

Optik görüntü sabitleyici bulunmayan htc desire 12, 13 MP kamera ile geliyor. Kamera özelliklerinde hızlı odaklama, otomatik odaklama, konum etiketleri, zamanlayıcı gibi klasik özellikler de bulunuyor.

Toplam 8 ürün bulunmaktadır.