Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
 • Fiyat Aralığı
 • Marka
  0
 • Kılıf
  0
  0
  0
  0
 • Renk

General Mobile GM5 Kılıf ve Aksesuarları

General Mobile GM5 Kılıf ve Aksesuarları

GM5

Telefon dünyasına estetik tasarım özellikleriyle katılan General Mobile, hafif telefon seven kişilerin tercihi haline gelmiştir. GM5 Plus telefonundan sonra çıkarmış olduğu GM5 modeli Android One yapısına sahiptir.

Altın sarısı, siyah ve uzay grisi renkleriyle kullanıcılarına sunulmuştur. Depolama alanı 16 GB olarak belirlenmesine karşılık ram belleği 2 GB'dir. Ağırlığı 135 gramdır. 5 inç dokunmatik özelliğine sahip olan ürünün arka kamerası 13 Mp, ön kamerası ise 5 Mp'dir. GM5 modelinden biraz daha düşürülmüş olan tasarımdır.

GM5'i Güvenilir Kullanma Adına Tercih Edilecek Aksesuarlar

GM5 satın alıp da ürünün daha güvenilir kullanılmasını isteyen, zarar görmesini engellemeyi dileyen insanlara ekran koruyucu modellerimizi önermekteyiz.

Ekrana herhangi bir düşmede zarar gelmesini engelleyen tasarıma sahip koruyucular GM5 modellerine uygun şekilde oluşturulmuştur. Tozlanmasını, çatlamasını veya kırılmasını önleyen bir üründür. Kişi istediği takdirde etrafı gümüş, altın, siyah veya şeffaf şekilde renklendirilebilir.

GM5'in Arka Yüzeyini Korumak Ve Şık Görünüm Sağlamak İçin Kılıflar

Birbirinden farklı ve şık kılı ürünlerini sitemizden satın alarak GM5 üzerinde kullanmak mümkündür. Telefonu koruma özelliğinin yanı sıra farklı tasarımlarıyla hoş bir görüntü ortaya çıkabilir. Sadece arkasını korumakla kalmayıp cüzdan şeklinde kılıfları da kişilere sunmaktayız. Deri, silikon ya da plastik alınabilir.

Şeffaf alınabildiği takdirde siyah, kırmızı, mavi, gri, beyaz renklerine de rastlamak mümkün olmaktadır. Bu aksesuarlarla telefonu kullanmak daha kaliteli görünüm oluşturabilmektedir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:

Bu Kategorinin en çok satılanları listesi