Casper Via V4 Kılıf ve Aksesuarları

Via V4

için 6 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (6)

Renk

Siyah (2)
Beyaz (2)
Pembe (1)

Kılıf

Cüzdanlı Kılıf (2)
Yan Kapaklı Kılıf (3)

Casper Via V4 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via V4 Kılıf ve Aksesuarları

Via V4

Cihazınız oldukça özellikli ve şık olmaktadır. Sahip olduğunuz Via V4 cihazınızı dış etkenlerden korumanız ve ömrünü uzatmanız gereklidir. Çünkü oldukça özelliklere sahip bu cihazların ekranı ya da herhangi bir yeri zarar gördüğü takdirde cihazın ilk gün ki gibi çalışması pek mümkün olmaz. 

Sistemimizde yer alan çok sayıda cihaz aksesuarları ile cihazınızı şık bir görünüme kazandırırken, aynı zamanda da birçok korumayı sağlamış olursunuz. Bu aksesuarlar arasında en önemli olarak kılıflar ve ekran koruyucu camlar gelmektedir.

Via V4 Ekran Koruyucuları

Ekran koruyucular sizi cihazı kullanırken hissetmeyecek kadar ince yapıya sahiptir. Ancak kırılmaz özellikte olmakta ve oldukça dayanıklı yapıya sahiptirler. Cihazın ekranına uygun olarak montaj edilirler. Dış görüntü olarak fark edilme belirginliği göstermezler. Sistemimizde çok sayıda cihazınıza uygun olarak sağlam ve dayanıklı ekran koruyucuları yer almaktadır.

Via V4 kılıfları

Kılıf cihazınızı bütünüyle korur. Kapaklı ve kapaksız olarak farklı modelleri vardır. Sistemimizde bu modellerden yeterli sayıda ve çeşitte modeller mevcut olmaktadır. Cihazınıza zevkinize uygun kılıfı tercih ederek, cihazınız da yeni bir görüntü sağlamanız mümkün olmaktadır. Böylece kullanımdan zevk alırken, cihazınızda her türlü zarardan korunmakta olacaktır.

Rengarenk modeller ve çeşitli yapıda kılıfları incelemek için zaman kaybetmeden sistemimizi ziyaret edebilir, ürünleri burada görsel olarak inceleyebilirsiniz. Kılıf ve ekran koruyucu olarak kullanılan cihazınızın ömrü uzamakta ve düşme gibi durumlarda etkilenmemesi sağlanmaktadır.

Toplam 6 ürün bulunmaktadır.