Casper Via V10 Kılıf ve Aksesuarları

Via V10

için 12 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (12)

Renk

Gold (2)
Gümüş (1)
Siyah (2)
Kırmızı (2)
Turkuaz (1)
Beyaz (1)
Mavi (1)

Kılıf

Metal Kılıf (5)
Yan Kapaklı Kılıf (5)

Casper Via V10 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via V10 Kılıf ve Aksesuarları

Via V10

Casper mucizeler oluşturmaya Via V10 ile devam etmektedir. 98.8gr hafifliği ve ince yapısı ile estetik bir görünüme sahiptir. Gövde yapısında kullanılan malzeme uçak yapımında kullanılan alüminyumdan yapılması dayanıklılığını ve hafifliğini sağlamaktadır.

Arka kapak bölümü parlak bir görünüme sahiptir. Üretimde siyah ve beyaz renk seçenekleri ile üretilmiştir. Parlak görüntüsü yapısı ile göz kamaştırmaktadır.

Via V10 Özellikleri

Ekran boyutu 4.8inç boyuta, 720x1280 pixel ekran çözünürlüğü, çizilmez dirençli cam özelliklerine sahiptir. Batarya özelliği olarak, 2000 mAh kapasiteye, konuşma süresi 20 saat, bekleme süresi 160 saattir.

Arka kamerası 8mp, ön kamerası 5mp’dir. İşletim sistemi Android ve Android 5.0.2 lollipop sürümüne sahiptir.2Gb ram kapasitesi ve 16Gb dahili depolama kapasitesine sahip olup hafıza kartı desteği bulunmamaktadır. Videolarınızı mp4, wmv9, divx, h264, vc1 formatlarında, ses kayıtlarını da acc, mp3, wav, amr formatlarında kayıtlar oluşturabilirsiniz.

Aksesuarları

Casper ürünü Via V10 akıllı cep telefonunuzu türlü olumsuz etkenlerden korumak için internet sitemizde gerekli olan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Cep telefonlarınız için kişisel zevklerinize uygun renklerde, modellerde yüzlerce kılıf çeşitleri bulunmaktadır.

En önemli malzeme ise cep telefonlarının en önemli bölümü olan ekranlarının kırılmalara ve çizilmelere karşı korunması için kırılmaz ekran koruyucu camlardır. Via V10 cep telefonunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz diğer aksesuar ürünlerini ve oto şarj aleti, kulaklık çeşitleri gibi ürünleri de temin edebilirsiniz.

Toplam 12 ürün bulunmaktadır.