Casper Via P2 Kılıf ve Aksesuarları

Via P2

için 12 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (12)

Renk

Beyaz (2)
Mavi (2)
Kırmızı (1)
Pembe (2)
Gold (1)
Siyah (2)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (6)
Silikon Kılıf (4)

Casper Via P2 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via P2 Kılıf ve Aksesuarları

Vıa P2

Casper teknolojisinin en gelişmiş ürünlerinden biri olan via P2 eşsiz özellikleri ile piyasaya sürülmüştür. Türkiye’de tek olan ve 20mp ön kameraya, 5 katmanlı lens özelliğine sahip 13 mp arka kamera özelliği ile bir ilktir.

Yüksek özellikleri ile karanlıkta bile net görüntüler çekilebilmektedir. Fotoğraf çekim modu olarak 13 farklı modu bulunmakta ve canlı görüntüler yakalayabilmektesiniz. En önemli özelliklerinden biriside pil özelliğidir.

4000 mAh bataryası ile uzun süre kullanım hakkı tanımaktadır. %100 dolum oranına 166 dakikada ulaşmakta ve toplam 710 saat dayanmaktadır. Via P2 akıllı güç tüketimi özelliğine sahiptir.

Via P2 Özellikleri

Casper tarafından üretilen Via P2 siyah ve altın renklerinde üretilmiştir. Android 7.0 Nougat işletim sistemi sürümüne sahiptir. 3gb ram, 32 gb dahili hafıza, 288gb arttırılabilir hafızaya sahiptir.

Ses kayıtlarını, mp3, acc, amr, mıdı, eaac formatlarında kaydetmektedir. Video görüntü kayıtlarını da, mpeg-4, dıvx3 -5, h.264 formatında seçim yaparak kaydetmenizi sağlamaktadır. Güvenlik için parmak izi sensörü, ışık sensörü, yakınlık sensörüne sahiptir.

Via P2 Güvenle Kullanımı

Yüksek teknolojik özelliklere sahip olan Via P2 akıllı cep telefonunuzu güvenle kullanabilmeniz için öncelikle koruma tedbirlerini almanız gereklidir.

Bu koruma tedbirlerinizi internet sitemizde bulabilirsiniz. Bu tedbirler tabi ki şık ve kişisel zevklerinize uygun renkte bir kılıf ve ekran camının korunması için şeffaf kırılmaz ekran camı ilk sırada gelmektedir.

Toplam 12 ürün bulunmaktadır.