Casper Via P1 Kılıf ve Aksesuarları

Via P1

için 13 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (13)

Renk

Siyah (2)
Beyaz (1)
Pembe (2)
Mavi (1)
Turkuaz (1)
Kırmızı (1)
Lacivert (1)
Mor (1)
Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (7)

Casper Via P1 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via P1 Kılıf ve Aksesuarları

VİA P1

Casper uzun yıllardır piyasada olan bir markadır. Via P1 bir Casper modelidir. Peş peşe serisinin üst modellerini tüketiciye sunmuştur. Akıllı telefon modelleriyle tercih edilen bir marka olmuştur. Teknoloji dünyasında bilgisayarlarıyla nam salan Casper, akıllı telefonları ile adından söz ettirmeye başlamıştır.

Via P1 Özellikleri

Hayatını cebinde sakla sloganıyla tüketicinin beğenisine sunulmuştur. 8 çekirdekli işlemcisi ve 4 GB belleği sayesinde donma ve zorlanma yaşanmadan yüksek performans sağlar. 32 GB dahili belleği ile fotoğraf ve video da sınırsız eğlence sağlar. Tasarımı ile tüketiciyi büyülemiştir. Metal tasarımı ve dış oval kenarı ile rahatlık sağlar.

Güçlü ekran koruması ile üst düzey darbelere karşı dayanıklılık sağlar. Güvenlik açısından da gelişim göstermiştir. Parmak izi okuyucu ile özel dosyalarınızı güvence altında tutar. Led flaşlı arka kamerası fotoğraf çekimi sağlamıştır. Farklı çekim modları sunmuştur.

Aksesuar Modelleri

Telefonlar hayatın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Her an yakınımızda, elimizde olan akıllı telefonların aksesuarları da kaliteli seçilmelidir. Güvenilir, kaliteli aksesuarın adresi sitemizdir. Renk renk, şeffaf, deri gibi modeller sunulmuştur. Ekran koruyucu, kapaklı kılıflar da bulmak mümkündür.

Cüzdan ve kılıf olarak kullanılan modellerde oldukça tercih edilir hale gelmiştir. Yüz üstü düşmesi durumunda ekran kırılmaları ve çatlamalarına karşıda kalın ekran koruyucular sitede mevcuttur. Uçuk renklerde slikon kaplar ve kapaklı deri kılıflar vardır. Her modele göre uygun ve kaliteli kılıflar sitemizde satıştadır.

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.