Casper Via M4 Kılıf ve Aksesuarları

Via M4

için 3 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (3)

Renk

Beyaz (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (1)

Casper Via M4 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via M4 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via M4

32 ve 16 gb depolama seçenekleri ile sunulan Casper via M4 bütçeye göre tercih edebilme imkanı sunuyor. Telefon 04/04/2018 tarihinde duyuruldu ve 2018 yılında çıktı. Temel Donanım anlamında oldukça gelişmiş özelliklere sahip. 3 gb ram, 32/16 gb depolama alanı, 40.100 AnTuTu puanı, 4 çekirdek, 1.3 GHz cpu frekansı, 64 bit işlemcisi bulunuyor.

5.5 inçlik ekranı ile 3000 mAh gücünde bataryaya sahip. Buda bataryasının yarı yoldu bırakmayacağı anlamına geliyor. Çizilmez ekran, 18:9 en boy oranı, kapasitif ekran özelliklerine sahip. Ayrıca telefonun ekran gövde oranı %73.35

Kamerada konusunda da yerinde saymayan bu model 13 mp çözünürlük ile birlikte geliyor. Ayrıca arka kamerada bulunan panorama, hdr, otomatik odaklama, elle odaklama, konum etiketleme, seri (hızlı) çekim gibi özellikleri sayesinde daha profesyonel çekimler yapılabiliyor.

Önce kamerada bulunan 8 mp kamera ile 1080p hd videolar çekilebiliyor. Ön kameranın fps değeri 30. Ön kamerada panorama selfie özelliği de mevcut. Diyafram açıklığı olarak da f2.0 kullanılıyor.

Telefonda 4.5 g desteği de mevcut. Bu mobil veri ile internete bağlandığınızda hızlı erişim sağlamanıza yarıyor. Telefonun kendi uygulamasında radyo özelliği de mevcut. Bu sayede kutu içerisinden çıkan şık kulaklık ile yeni müziklere atılabilirsiniz.

Telefonun kutu içeriğinde sim kart iğnesi, ekran koruyucu film, mikrofon destekli kulaklık, silikon arka kapak, usb şarj adaptörü ve usb kablosu çıkıyor.

Toplam 3 ürün bulunmaktadır.