Casper Via M3 Kılıf ve Aksesuarları

Via M3

için 12 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (12)

Renk

Beyaz (2)
Pembe (2)
Mavi (2)
Siyah (2)
Gold (1)
Kırmızı (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (6)

Casper Via M3 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via M3 Kılıf ve Aksesuarları

VİA M3

Casper teknoloji dünyasının eski markalarından biridir. Bilgisayar çeşitlerinde öncü markadır. Akıllı telefon modellerinde de kendi içinde yenilikler yapmıştır. Via M3 bir casper markasıdır. Bir çok seride modeller üretmiştir.

Via M3 Özellikler

5 katman lense sahiptir. 3 MP arka kamera ve 8 MP flaşlı ön kamerası vardır. 9 farklı çekim modu ve portre çekme özelliği ile daha net selfie imkanı sunar. Net zoom' lama ile kaliteli fotoğraf çekimi gerçekleştirir.

Dört çekirdekli işlemcisi sayesinde hızlı telefon kullanımı sağlar. Donma ve zorlanma yapmadan yüksek performans sağlar. 5.5 inç geniş ekranı ile net görüntü sağlar. Metal çerçeve ile sağlamlık, mat tasarım ile şıklık sunar. 168 gram ağırlığında 8,65 mm inceliğindedir.

Dual pencere özelliği ile ekranın bir yanında video izlerken, bir yanında mesajlaşırken keyfinize bakabilirsiniz. Parmak izi ile güvenli ve pratik imkan sağlar. Yüksek performanslı bataryası ile uzun süreli kullanım sağlar. 32 GB dahili hafızası ile sayısız fotoğraf ve video saklamanızı sağlar. Micro SD kart desteği ile 128 GB' e kadar arttırılabilir hafıza ile de kullanılabilir.

Aksesuar Modelleri

İnce ve zarif oluşuyla adından söz ettiren akılı telefonları dış darbelere ve düşmelere karşı korumak için doğru aksesuar seçimi yapılmalıdır.

Güvenli ve kaliteli aksesuarın adresi olan sitemizden renkli kılıf ve ekran koruyuculara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sert arka kapak, ekranı da koruması için kalın ekran koruyucular en çok tercih edilen telefon aksesuarlarıdır.

Toplam 12 ürün bulunmaktadır.