Casper Via M2 Kılıf ve Aksesuarları

Via M2

için 13 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (13)

Renk

Siyah (2)
Pembe (2)
Beyaz (2)
Mavi (1)
Gold (2)
Rose Gold (1)
Gümüş (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (7)
Yan Kapaklı Kılıf (4)

Casper Via M2 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via M2 Kılıf ve Aksesuarları

Via M2

Casper Via M2 akıllı cep telefonu, 1.4ghz 8 çekirdek işlemci ile hızlı ve sınırsız olarak çalışma özelliğine sahiptir. Dahili hafızası 32Gb artırılabilir harici hafızası 128Gb kadar yükseltilebilir. Geniş kapasitesi ile tüm resimlerinizi ve videolarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz. Sahip olduğu 3Gb kapasiteli ram hafızası ile anlık işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Arka kamerası 13mp ön kamerası 8mp özelliği ile en net fotoğraflarınızı ve görüntü kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz. 5 inç geniş ekranı ve metal tasarımı ile göz doldurmaktadır. Yüksek dayanıklılık özelliğine sahip ekran camı ve 2.5d kavisli ekranı ile gerçek görüntüler elde edersiniz.

Pil özelliği 3000 mAh ile sizleri yarı yolda bırakmaz uzun süre kullanışlılık sağlar. 4.5G desteği bulunmaktadır. Telefon güvenliği için parmak izi şifreleme özelliği ile tüm şifrelerinizi parmağınızın ucunda taşıyabilişiniz.

Teknik Özellikleri

Via M2 akıllı cep telefonu işletim sistemi Android 6.0.1 Marshmallow sürümünü kullanmaktadır. Parmak izi, ışık, hareket, yakınlık, yerçekimi, manyetik sensörleri ile ivme ölçer sensör özellikleri de bulunmaktadır. Ayrıca ses kayıtlarını mp3, mıdı, acc, eacc, wb, amr formatlarında, video kayıtlarını, h.263, h.264, mpeg, dıvx özelliklerinde kaydetmektedir.

Ek Ürünler

Casper Via M2 ürününe sahipseniz ve bu ürünlerinizi çeşitli etkenlerden korumak istiyorsanız internet sitemizden gerekli olan aksesuarları temin edebilirsiniz. En önemli aksesuarlar başında ergonomik bir kılıf ve telefonunuzun ekran camını koruyacak olan kırılmaz ekran koruyucusudur.

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.