Casper Via G1 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Via G1 Plus

için 8 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (8)

Renk

Mavi (1)
Pembe (1)
Siyah (2)
Beyaz (1)
Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (2)

Casper Via G1 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via G1 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Via G1 Plus

Elektronik sektörün öncülerinden olan Casper firmasının üretmiş olduğu Via G1 Plus akıllı cep telefonu, dayanıklı kullanım, şık görünüm ve birçok özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Via G1 Plus en iyi ekran teknolojisi olan 18:9 extreme visiona sahip, 2.5D kavisli ekran ve full lcd ekran özelliğine sahiptir.

Video ve fotoğraf çekimleri için geliştirilmiş ön ve arka kamera özelliklerine sahiptir. Arka kamerası ortam ışığı algılayan lensler ile 13mp flaşlı, 16mp ön kamerası bulunmaktadır. Kamera özellikleri ile farklı efektlerde fotoğraf çekebilirsiniz.

32gb dahili hafızası 128 gb artırılabilir harici hafızası mevcuttur. Ram kapasitesi 3 gb olup hızlı işlem yapabilmektedir. Android işletim sisteminin en son sürümüne sahiptir.

Teknik Özellikleri

Via G1 Plus parmak izi sensörü, ışık sensörü, yakınlık sensörü, ivme ölçer, video kayıtlarını, h.264, h.263, mpeg4, dıvx3, dıvx4, dıvx5 formatlarında kaydetme, 4.5G desteği, artırılabilir hafıza özellikleri bulunmaktadır.

Renk olarak altın ve siyah renklerde üretilmiştir. Metal kasa yapısıyla dayanıklılık kazanmıştır. Batarya dahil 182 gr ağırlığındadır. Bataryası toplamda 190 saat bekleme süresi vardır.

Via G1 Plus Aksesuarları

Akıllı cep telefonlarınız için ihtiyaç duyacağınız aksesuar çeşitlerini internet sitemizde bulabilirsiniz.

Casper Via G1 Plus sizler için değerli bir üründür ve bu ürünü korumak için kılıf kullanmanız önerilir. Ekran camının zarar görmemesi ve çizilmelere karşı korunması için ekran koruyucu kullanmanız önerilir.

Toplam 8 ürün bulunmaktadır.