Casper Via G1 Kılıf ve Aksesuarları

Via G1

için 3 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (3)

Renk

Beyaz (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (1)

Casper Via G1 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via G1 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via G1

Casper markasının 2018 yılında çıkardığı Casper Via G1 modeli, özellikleri bakımından yakından takip edilen telefonlar arasında.

Çerçevesiz tasarımı ve eğimli ekran ile tasarım açısından oldukça şık. Ekran çözünürlüğünün 720x1440 full hd ve 5.7 inç ekranı olması da ele tam oturmasını sağlıyor.

AnTuTu puanı 43.300 olan Casper Via G1 telefonu kullananlar tarafından oldukça iyi olduğu belirtiliyor. Bunun arkasında temel donanım özelliklerinin oldukça iyi olması yatıyor. 3 gb ram, 500 MHz Gpu frekansı, 4 çekirdek ve 1.4 ghz cpu frekansı özelliklerini barındırıyor.

Kamera konusunda da bir önceki modellerine göre oldukça gelişme sağlayan Casper Via g1 13 mp arka kamera ile geliyor. F2.0 diyafram açıklığı, 1080p full hd video kayıt çözünürlüğü, otomatik odaklama, hdr, zamanlayıcı gibi özellikleri de telefonda aktif. Ön kamerası arka kameradan daya iyi olan sayılı telefonlardan biri bu model. Bunun nedeni öz çekimlerin arka kameraya göre daha fazla kullanılması. 16 mp ön kamera ile portre destekli net, full hd fotoğraflar çekilebiliyor.

Arka kapakta bulunan parmak izi okuyucusu ile güvenliği üst düzeye çıkaran Casper Via g1 altın rengi ile dış görünüş anlamında oldukça gösterişli.

İşletim sistemi olarak Android 7.1.2 Nougat kullanan Casper Via G1 metal kapak ve metal çerçeve ile buluşuyor. Mobil veri kullanımında da üst düzey performans sergilemesi, wifinin bulunmadığı ortamlarda yüksek hızda internet erişimi sağlıyor.

Toplam 3 ürün bulunmaktadır.