Casper Via F2 Kılıf ve Aksesuarları

Via F2

için 8 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (8)

Renk

Beyaz (1)
Siyah (2)
Mavi (1)
Pembe (1)
Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (2)

Casper Via F2 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via F2 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via F2

Casper markasının özellikle batarya ve kamera konusunda kendini geliştirdiği Casper Via F2 modelde, diğer casper modellerine göre birçok yeniliğe gidildi.

4000 mAh güce sahip bataryada Lithium Polymer (Li-Po) teknoloji kullanılıyor. 4000 mAh batarya rakiplerine göre çok çok üstte. 5v 2a şarj desteği ile telefon hızlı şekilde şarj olabiliyor.

Gorilla glas 3 ile korunan ekran 6.0 inç büyüklüğünde. 720x1440 hd çözünürlüğe sahip ekran %75,6 gövde oranına sahip. Ekran gövde oranı düşük olsa da kullanılabilirlik açısından son derece iyi.

13 MP arka kamerada 5 elementli lens bulunuyor. Kamera özelliklerinde panorama çekim, konum etiketleme, otomatik odaklama gibi birçok özellik bulunuyor. Arka kamerada 1080 p çözünürlükte videolar çekiliyor. Diyafram açıklığı ise F2.0 değerinde. Video çekerken yavaş çekim, dijital sabitleyici gibi özelliklerden de faydalanabilmektedir. Ayrıca arka kameraya ek 5 mp çözünürlüğünde ikincil kamera var. İkincil kamera sayesinde derinlik algısı üst düzeylere çıkıyor.

Telefonda 64 gb depolama kapasitesi, 4 gb ram, 8 çekirdek, 64 bit işlemci bulunuyor. AnTuTu puanı 65.200 olan bu modelde istenirse ek hafıza ile 256gb a kadar ek hafıza sağlanabilir.

Kutu içeriğinde kulak içi kulaklık, silikon şeffaf kılıf, kırılmaz cam ekran koruyucu, usb kablosu, usb destekli şarj adaptörü, garanti belgesi, kullanım kılavuzu, çıkartma iğnesi ve otg kablosu ve altın renginde Casper Via F2 bulunuyor.

Toplam 8 ürün bulunmaktadır.