Casper Via E2 Kılıf ve Aksesuarları

Via E2

için 16 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (16)

Renk

Beyaz (2)
Pembe (3)
Siyah (3)
Mavi (2)
Kırmızı (1)
Gold (2)
Turkuaz (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (10)

Casper Via E2 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via E2 Kılıf ve Aksesuarları

Via E2

Teknolojinin ilerlemesi ile oluşturulan ve sık sık tercih edilen dokunmatik telefonlara Casper markasından bir yenisi daha eklendi. İlk olarak bilgisayar markası olarak bilinen Casper, piyasaya sürmüş olduğu dokunmatik telefon modelleri ile de oldukça ilgi çekmektedir.

Kişilerin hayatını kolaylaştıran ve birçok işi telefondan yapmasını sağlayan akıllı telefonlar içerisinde Via E2 modeli de sıklıkla tercih edilmektedir. 64 GB'a kadar arttırılabilen 32 GB hafızası ile telefon severlerin ilgisini çekmektedir. Kameralarının özellikleri ise kişileri tatmin edecek bir boyuttadır. Arka kamerasının gücü 13 mp, ön kamerasının ise 5 mp'dir.

Telefonunun Ekranını Korumak İsteyenlere Ekran Koruyucu

Telefonları kullanırken daha farklı ve korunaklı kullanmak isteyen kişiler sitemizden birçok aksesuara erişim sağlayabilir. Bu aksesuarlardan biri ise telefonun ön camını korumaya yarayan ekran koruyuculardır.

Tasarlamış olduğumuz ekran koruyucuları, camları olası bir çizilme kırılma veya toza karşı korumaktadır. Kenarlarının renklerini kişiler tercih edebilir. Şeffaf, altın rengi, gri ya da siyah çerçeveli ekran koruyucular satın alınabilir.

Kılıflarla Arka Yüz Korunmaktadır

Ekranın korunması kadar telefonunun arkasının korunması da önemli olabilmektedir. Bu sebeple sitemizden Via E2 telefon modeli için uygun kılıflar alabilirsiniz. Herkesin zevkine ayak uydurabilecek kaliteli ürünler ve renkler bulunmaktadır.

Özellikle deri, silikon ya da plastik kılıf bulmak oldukça kolaydır. Kişi telefonunun hangi tür kılıfla daha güzel göründüğüne inanıyorsa internet adresimizden satın alabilir.

Toplam 16 ürün bulunmaktadır.