Casper Via E1 Kılıf ve Aksesuarları

Via E1

için 12 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (12)

Renk

Gold (2)
Rose Gold (1)
Gümüş (1)
Beyaz (2)
Kırmızı (1)
Siyah (2)
Pembe (1)
Mavi (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (7)
Yan Kapaklı Kılıf (4)

Casper Via E1 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via E1 Kılıf ve Aksesuarları

Via E1

Via E1 modeli Casper markasının çıkarmış olduğu akıllı telefonlardan biridir. Dokunmatik telefon çeşitlerine ilgisi olan kişiler için tercih edilecek bir seçenek olan Via E1, 5 inç ekrana sahip bir telefon modelidir. Belleği 16 GB olan Via E1'in gücünü 64 GB'a çıkarma imkanı bulunmaktadır.

Ön kamera gücünden dolayı da kullanıcılar tercih edebilmektedir çünkü ön kamerası 5 Mp şeklindedir. Ayrıca ön kamerasının flaşı olması da önemli bir özelliktir.

Casper markasına ait olan Via E1 modelini satın alan kişiler daha havalı şekilde kullanmak istiyorsa çeşitli aksesuarlarla destekleyerek bunu sağlayabilir. Web sitemizden alabileceğiniz ürünlerle telefonu farklı şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Çeşitli Kılıf Modelleri Via E1 İçin Tasarlanmakta

Casper markasına ait olan Via E1 model telefon için kılıf modelleri sitemizde yer almaktadır. Kılıf alternatifleri içerisinde yer alan cüzdan modeller hem kullanışlı hem de telefonları korumaya yarayan seçeneklerdir.

Genelde deriden yapılan cüzdan modellere telefon yerleştirildikten sonra kapağı kapatılarak ekran korunabilir. Aynı zamanda kapağının iç kısmında var olan ceplere kredi kartları, paralar yerleştirilebilir. Farklı renklerine sitemizde ulaşım sağlanabilmektedir.

Via E1 Modelleri İçin Ekran Koruyucular

Düşme, çarpma gibi durumlarda oluşabilecek çizikler ve kırıklara karşılık ekran koruyucular takılmalıdır. Tozlanmaması açısından da tercih edilecek ekran koruyucularını sitemizden alabilirsiniz. Dayanıklı ekran koruyucuları telefonu uzun süre boyunca korumaktadır. Herhangi bir hasarın telefonun ekranını çizmesine izin vermez.

Toplam 12 ürün bulunmaktadır.