Casper Via A2 Kılıf ve Aksesuarları

Via A2

için 11 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (11)

Renk

Pembe (2)
Mavi (1)
Siyah (2)
Beyaz (1)
Turkuaz (1)
Kırmızı (1)
Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (5)

Casper Via A2 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via A2 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via A2

Casper Via A2 cep telefonu çok güzel bir tasarımla üretildi. 5.7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan telefonun ekran çözünürlüğü de 720 x 1440 ve HD bir görünüme sahip. Ekranı çizilmeye karşı dayanıklı multi touch özellikli bir camla kaplı ve eğimli bir ekran olarak karşımıza çıkıyor.

Çerçevesiz bir tasarımı olan ekranın en boy oranı da yüksek bir orana sahip. Dokunmatik türü kapasitif ekran olan telefon 16 milyon renk çeşidine sahip. Telefonun temel donanımları da oldukça geliştirilmiş durumda. 1.4 GHz hıza sahip olan telefonun çekirdek sayısının sekiz olması telefonun hızını daha da artırıyor. RAM belleği 3 GB olan telefonun dahili depolama alanı da 32 GB. Telefon ayrıca hafızasını artırmak isteyen müşteriler için ekstra 126 GB’a kadar ek hafıza kartı kullanımına izin veriyor.

4.5G özelliği olan telefon böylelikle internetten indirme ve internete dosya yüklemeyi daha hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Telefon ön kamerası sayesinde görüntülü konuşma imkanı da sağlıyor. Ancak bunun için bir uygulamaya ve internet bağlantısına ihtiyacınız var.

Batarya kapasitesi 3000 Mah olan telefon böylelikle tüm gün boyunca şarj ihtiyacınızı karşılıyor. Telefonun selfie çekimi için kullanabileceğiniz ön kamerasının kalitesi 20 Mp, arka kamerası ise 16 Mp. 4 Nisan 2018 tarihinde piyasaya çıkan ürün Android’in en son sürümünü de destekliyor.

Toplam 11 ürün bulunmaktadır.