Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
  • Fiyat Aralığı
  • Marka
    0
  • Kılıf
    0
    0
  • Renk

Casper Via A1 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via A1 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Via A1 Plus

Casper marka Via A1 Plus akıllı telefonlar 64GB ve 128GB dahili depolama alanı seçenekleriyle satılıyor. 13MP arka ve 8MP ön kamerayla etkileyici anlar kaydetmeye olanak sağlayan cihaz, yüksek kapasiteli piliyle de dikkat çekiyor.

Yüzde doksan yedi metal gövdeli tasarıma sahip cihaz için almak isteyeceğiniz her türlü aksesuarı internet sitemizde bulabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize uygun fiyata üstün hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Via A1 Plus Kılıfları

Cihazınızı düşme ve ezilmelere karşı çok daha güçlü bir hale getirmek için gereksineceğiniz işçiliği kusursuz, sağlam ve kaliteli kılıfları web sitemizden sipariş edebilirsiniz. Zevkinize uygun renk alternatiflerimizle, Via A1 Plus model telefonunuzu kişiselleştireceğiniz kapaklı veya kapaksız kılıflarımızı kullanarak onu aynı zamanda fiziksel bir koruma altına da almış olacaksınız.

Kapaksız kılıflarımızla cihazınızın arka ve yan kısımlarını son derece güçlü bir duruma getirebilirsiniz. Mıknatısı içine gizlenmiş manyetik pencereli kılıflarımızda kapağı kaldırmadan saati ve arayan numarayı görebilirsiniz.

Via A1 Plus Ekran Koruyucuları

Çizilmelere ve kirlenmeye karşı Via A1 Plus akıllı telefonunuzun iki buçuk boyutlu kavisli ekranını koruyucu filmlerimizle güçlendirebilirsiniz.

Hiçbir şekilde parmak izi oluşmasına izin vermeyen nano teknoloji ürünü ekran koruyucularımızla dokunmatik ekran kullanma deneyiminiz de zarar görmeyecek. Çok ince ve renksiz ekran koruyucularımız kırılmaz özellikte olup cihazınızın ekranına düşmelere karşı üst düzey bir koruma sağlayacaktır.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Microsonic Casper Via A1 Plus Silikon Kılıf Mavi
13.90TL - KDV Dahil

KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Casper Via A1 Plus Silikon Kılıf Beyaz
13.90TL - KDV Dahil

KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Casper Via A1 Plus Silikon Kılıf Pembe
13.90TL - KDV Dahil

KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Casper Via A1 Plus Silikon Kılıf Siyah
13.90TL - KDV Dahil

KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Casper Via A1 Plus Kırılmaz Ekran Koruyucu Film
19.99TL - KDV Dahil

KDVsiz: 16.94TL

Bu Kategorinin en çok satılanları listesi