Casper Via A1 Kılıf ve Aksesuarları

Via A1

için 10 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (10)

Renk

Siyah (2)
Pembe (2)
Beyaz (2)
Mavi (1)
Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (4)

Casper Via A1 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via A1 Kılıf ve Aksesuarları

Via A1

Gün içinde elinizden neredeyse hiç düşürmediğiniz, gittiğiniz her yere onu da yanınızda taşıdığınız akıllı telefonunuzla hayatınız daha eğlenceli ve kolay hale geliyor. Yüklenebilen onlarca uygulama ile verimliliğinizi de son derece yükselten bu cihazlarla iletişim becerilerinizi hissedilir oranda arttırabildiğiniz gibi birçok işinizi de onlar sayesinde basitleştiriyorsunuz.

Casper marka Via A1 model telefon, size bu olanağı tanıyan küçük bir teknoloji üssü. Sekiz çekirdek işlemcili, arttırılabilir hafızaya sahip 64GB depolama alanı bulunan bu akıllı telefon 4GB belleği ile donma ve kasılma problemlerinin de ortadan kalkmasını sağlıyor.

Cihazınız için kullanmayı arzu edeceğiniz kılıf ve ekran koruyucularımızı internet sitemiz aracılığıyla bizden isteyebilirsiniz.

Via A1 Kılıfları

Birçok renk alternatifiyle kadın veya erkek tüm müşterilerimizin zevkine hitap eden kılıflarımızla Via A1 model cihazınızın çeşitli faktörler nedeniyle darp görmesine engel olabilirsiniz. Böylece cihazınız çok daha uzun süre ilk günkü gibi yeni duruşunu kaybetmeyecek.

Güzel ve estetik kılıflarımızla akıllı telefonlarınızı kendinize özel hale getirebilirsiniz. Kapaklı ya da kapaksız seçeneklerle satışa çıkardığımız ürünlerimizi web sitemizden kolaylıkla edinebilirsiniz.

Via A1 Ekran Koruyucuları

Çektiğiniz fotoğraflara baktığınız, film ve video seyrettiğiniz ekranınızın kırılmasını istemezsiniz. Bunun için ekranınıza takabileceğiniz kırılmaz ve nano kırılmaz koruyucu filmlerimizi sitemizden sipariş edebilirsiniz. Anti-glare olarak bilinen leke tutmama ve kir bırakmama özellikli ekran koruyucularımız milimetrik kalıplamayla Via A1 model cihazınıza tamamen uyum sağlar.

Toplam 10 ürün bulunmaktadır.