Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
  • Fiyat Aralığı

Avea Intouch 3 Kılıf ve Aksesuarları

Avea Intouch 3 Kılıf ve Aksesuarları

Intouch 3

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden bu yana pek çok şey değişti. Artık bu telefonlar sayesinde evde, işte, okulda, yolda, oyun oynayabiliyor, müzik dinleyebiliyor ya da mesajlaşabiliyoruz. Hal böyle olunca telefonların elimizde bulunma süresi artıyor.

Bu da düşük kırılma, çizilme ya da bozulma riskini beraberinde getiriyor. Ancak sitemiz Intouch 3 gibi zor kılıf bulunan telefonlara bile onlarca kılıf seçeneği sunuyor. Hem rengarenk yüzlerce kılıfla hem de ekran koruyucuları ile tanışmak için sitemize buyurun.

Intouch 3 Kılıfları

Telefon kılıfları yalnızca telefonu korumakla kalmaz, sahibinin tarzını da yansıtır. Kırmızıdan pembeye, siyahtan beyaza kadar yüzlerce kapak modeli sitemizde sizleri bekliyor. Hem telefonunuzu darbelere karşı koruyor, hem de rengarenk tasarımları ile tarzınızı yansıtıyor.

Hatta kapalı modellerimiz sayesinde, telefonunuzun kılıfını hiç oynatmadan çağrıya cevap verebilir, rahatlıkla koruyabilirsiniz. Üstelik yalnızca kılıf ya da kırılmaz cam değil. Sitemizde bu cihaz ve daha pek çok modeldeki cihaz için kulaklıklar, power banklar ve araç tutucuları bulunuyor. Hem de çok uygun fiyatlarımız ve güvenli kargo gönderi sistemimiz ile.

Intouch 3 Ekran Koruyucuları

Bazen yalnızca kılıf yetmeyebilir. Özellikle kapaksız kılıf sevenler için telefonun ekranını da korumak şarttır. Onlarca Intouch 3 ekran koruyucusu bu sitede sizleri bekliyor. Darbeye karşı maksimum dayanıklılık özelliği gösteren bu koruyucularımız, sıvı ve ısıya karşı da telefonunuzu korur.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:Etiketler: Intouch 3


Bu Kategorinin en çok satılanları listesi