Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
  • Fiyat Aralığı
  • Marka
    0
  • Kılıf
    0
  • Renk

Avea Intouch 2 Kılıf ve Aksesuarları

Avea Intouch 2 Kılıf ve Aksesuarları

Intouch 2

Yıllardır piyasada olan telefon markalarının yanı sıra son zamanlarda operatörlerde kendi telefon markalarını üretmeye başlamıştır. Tarifelerine ek satın alma koşulları ile tüketici etkilemeyi başarmışlardır.

Intouch 2 piyasada en çok tercih edilen operatörlerden biri olan avea' nın üretimidir. Akıllı telefon kullanmayan kimse kalmayacak sloganıyla piyasaya telefon modelleri sürmeye başlamıştır.

Telefon Özellikleri

İlk kez akıllı telefon kullanacak kişilere özel basitleştirilmiş şekilde üretilmiştir. Avea' nın ilk akıllı telefonu olan Intouch 'un serisi şeklinde tüketiciye sunulmuştur. 3 boyutlu temalar kullanılmıştır. Şık tasarımı ile dikkat çekmiştir. 32 GB kadar arttırılabilir hafızası vardır. 130 gram ağırlığı ile avuca rahatlıkla oturabilir.

10 mm kalınlığındadır. 512 MB ram ve 4 GB dahili hafızası vardır. Bu model ile kullanıcılara sunulan foto film uygulaması ile çektiğiniz fotoğraf ve videoları kullanarak kısa film oluşturmanızı sağlar.

Avea' nın özel güvenlik uygulaması, navigasyon uygulaması, avea ligi uygulamaları vardır. Avea' nın arayüz uygulaması ile özelleştirme özelliğini sunmuştur. Klasik android menüleri de tüketiciye sağlanmıştır.

Aksesuar Çeşitleri

Yeni telefon markası olmasına rağmen sitemizden temin etmek mümkündür. Kalite ve güvenliğin adresidir. Cüzdan kılıf modelleri ile en çok tercih edilenler olmuştur.

Renkli ve şık tasarımları ile tüketicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Akıllı telefon kullanıcıların olmazsa olmazı kılıf ve ekran koruyuculardır. Telefon ekranlarının tamamının cam olması korunmaya ihtiyaç olduğunun göstergesidir. Sayfamızda kaliteli ekran koruyucular da bulmak mümkündür.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Microsonic Cüzdanlı Deri Kılıf - Avea inTouch2 Beyaz
24.07TL - KDV Dahil

KDVsiz: 20.40TLEtiketler: Intouch 2


Bu Kategorinin en çok satılanları listesi