Asus Zenfone Live Kılıf ve Aksesuarları

Zenfone Live

için 12 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (12)

Renk

Mavi (1)
Pembe (1)
Siyah (2)
Beyaz (1)
Rose Gold (1)
Lacivert (1)
Kırmızı (1)
Gümüş (1)
Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Rubber Kılıf (6)

Asus Zenfone Live Kılıf ve Aksesuarları

Asus Zenfone Live Kılıf ve Aksesuarları

Zenfone Live

Oyun oynama, müzik dinleme, video çekme, ses kaydetme gibi birçok hobiyi aynı cihazda buluşturabildiğiniz akıllı telefonlar ile hayatınız çok daha eğlenceli ve verimli hale geliyor. Asus marka Zenfone Live model akıllı telefonda bütün bunları gerçekleştirebildiğiniz gibi LED flaş ile desteklenen 13MP çözünürlüklü ön kamera ile etkileyici canlı yayınlar yapabiliyorsunuz.

Anlık olarak çeşitli efektlerin uygulanabildiği cihazınızla arkadaşlarınıza ve hayranlarınıza büyüleyici yayınlar nakledebilirsiniz. Akıllı telefonunuz için arzu edeceğiniz bütün aksesuarları web sitemizde görebilirsiniz.

Zenfone Live Kılıfları

Sitemizde Zenfone Live model akıllı cihazınız için sipariş verebileceğiniz çok sayıda alternatif bulunuyor. Rengarenk bir ürün yelpazesi siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Yarı şeffaf kılıflar olduğu gibi mat ve amorf yapıda şaşırtıcı görünüşlü kılıflar da satışını yaptığımız ürünler arasında bulunuyor.

Akıllı telefonunuzun şok ve darbelere karşı dayanıklılığını artıran kaliteli kılıflarımızla cihazınız düşürülmeye karşı da korunaklı hale gelecek. Basit bir şekilde takılıp çıkarılabilen kılıflarımız ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacak nitelikte.

Zenfone Live Ekran Koruyucuları

Akıllı telefonunuzu yönettiğiniz ekranın darbelere olduğu kadar kire, lekeye ve toza karşı da korunması lazım. Anti-glare özelliğindeki ekran koruyucu filmlerimizle cihazınızın ekranında parmak izi kalmaz, leke oluşmaz.

Ayrıca çizilmeleri de ciddi anlamda önleyen ekran koruyucularımız Zenfone Live model cihazınızı kullanımınızda herhangi bir problem yaratmaz. Çok ince bir yapıya sahip olan ekran koruyucularımız cihazınızın dokunmaktik hassasiyetine bir zarar vermez.

Toplam 12 ürün bulunmaktadır.