Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
  • Fiyat Aralığı
  • Marka
    0
  • Kılıf
    0
  • Renk

Asus Zenfone 4 Selfie Kılıf ve Aksesuarları

Asus Zenfone 4 Selfie Kılıf ve Aksesuarları

Zenfone 4 Selfie

Asus marka Zenfone 4 Selfie model akıllı telefon, özellikle yüksek çözünürlüklü ön yüz kameralarıyla rakiplerinden ayrılıyor. 20MP+8MP çözünürlüklü çekim yapabilen iki ön kamerayla ister normal, ister 120 derece açılı fotoğraflar çekebilirsiniz.

Çözünürlüğü ve renk kalitesiyle fark yaratan fotoğraflar elde etmenizi sağlayacak akıllı cihazınız için kullanmak isteyeceğiniz bütün aksesuarları sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizde müşterilerimiz için kaliteden ödün vermeden uygun fiyata satışlarımıza devam ediyoruz.

Zenfone 4 Selfie Kılıfları

Akıllı telefonunuzda tutuş kolaylığı sağlanmasına ve onun darbelere karşı daha dayanıklı hale gelmesine imkan tanıyacak kılıfları web sitemizden satın alabilirsiniz. Çeşitli renk seçenekleriyle müşterilerimizin zevklerine uygun, kaliteli silikon kılıflarımızla Zenfone 4 Selfie model akıllı telefonunuzu güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kılıflarımız şeffaf yapıları sayesinde akıllı telefonunuzun orijinal doku görüntüsünü kapatmaz ve harika kalıp kesimleri ile cihazınızla son derece uyumlu bir şekilde bütünleşir. Kılıflarımız kolay ve rahat bir şekilde takılıp çıkarılabilme özelliğine sahiptir.

Zenfone 4 Selfie Ekran Koruyucuları

5.5'' boyutlu geniş ekranlı Zenfone 4 Selfie model akıllı telefonunuzun ekranını darbelerden, toz ve kirden korumak için ihtiyacınız olan ekran koruyucularını internet sitemizde sizlere sunuyoruz.

Akıllı cihazınızın iki ön kamerasının çekim yapmasını engellemeyen, şeffaf ve ultra ince ekran koruyucularımız anti-glare özelliğiyle leke ve kir tutmaz. Nano teknoloji ürünü güçlü ekran koruyucularımız kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyecek hiçbir etki yaratmaz.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:

Bu Kategorinin en çok satılanları listesi