Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
  • Fiyat Aralığı
  • Marka
    0
  • Kılıf
    0
    0
  • Renk

Asus Zenfone 4 Max ZC554KL Kılıf ve Aksesuarları

Asus Zenfone 4 Max ZC554KL Kılıf ve Aksesuarları

Zenfone 4 Max ZC554KL

Zenfone Asus markasının ürünüdür. Birçok serisi üretilmiştir. Günümüzde akıllı telefon piyasası oldukça kazandırır hale gelmiştir. Asus da Zenfone serisi ile iddialı bir giriş yapmıştır. Zirveye ulaşamasa da birçok rakibini geride bırakmıştır. Zenfone 4 Max ZC554KL Asus'un son piyasaya sürdüğü akıllı telefonlar arasında yer alır.

Zenfone 4 Max ZC554KL Özellikleri

Çift arka kamera özelliği ile daha büyük dünyaya adım atın sloganıyla piyasaya sürülmüştür. İkinci kamera standart akıllı telefon kameralarına göre 120 derecelik geniş açısıyla daha geniş bir görüntü sunar. Bu sayede aynı kareye birçok manzara ve kişi sığdırabilirsiniz. Tüketicinin en çok dikkat ettiği özellik pil ömrüdür.

Bu konuda yenilik yapmıştır. Çeşitli güç tasarruf modları telefonunuzu daha uzun süre kullanmanıza yardımcı olur. Kısa süre doldurulan şarj uzun süre dayanabilir. Şık tasarımı ile tüketicinin dikkatini çekmiştir. Pembe, gold, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile satış noktalarından satın alabilirsiniz.

Aksesuar Seçimi

Aksesuar tüketicilerin en sık tercih ettiği ürünlerdir. Telefonlarını her türlü koruma altına almak isteyen tüketiciler aksesuarı çok fazla tercih edilir. Renk ve tasarım açısından sitemizden güvenli alışveriş yapılabilirsiniz. Kalite ve güvenliğe önem veren sitede birçok model bulunmaktadır.

Kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme ve havale ile ödeme yöntemleri ile müşterilerine hizmet sunar. Ürünün beğenilmemesi durumunda iade mümkündür. Müşteri memnuniyetine önem verilir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:

Bu Kategorinin en çok satılanları listesi