Asus Zenfone 4 Max ZC520KL Kılıf ve Aksesuarları

Zenfone 4 Max ZC520KL

için 5 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (5)

Renk

Lacivert (1)
Siyah (1)
Gold (1)

Kılıf

Rubber Kılıf (3)

Asus Zenfone 4 Max ZC520KL Kılıf ve Aksesuarları

Asus Zenfone 4 Max ZC520KL Kılıf ve Aksesuarları

Asus Zenfone 4 Max ZC520KL

2 Nisan 2018 tarihinde piyasaya sürülen telefon oldukça beğenildi. Çift hatta sahip telefon ekstradan başka bir telefon taşımadan ikinci hattınıza da kullanım sağlamakta. Kapağı ve çerçevesi metalden yapılan telefonun altın, siyah ve pembe renk seçenekleri bulunuyor. Telefon HD görüntü kalitesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Eğimli ve multi touch ekranı da Asus Zenfone 4 Max ZC520KL telefonuna daha şık bir görünüm kazandırmış. On altı milyon renk barındıran telefonun bataryası da piyasaya göre çok yüksek kullanım zamanı sunuyor. 4100 mAh’lık batarya ile yirmi bir saat internette sörf yapabilir, otuz bir saat boyunca konuşabilir, 101 saat boyunca da müzik dinleyebilirsiniz. Batarya hızlı şarj özelliğine sahip olmakla beraber değiştirilebilir özelliği bulunmuyor.

13 Mp olan kamera ek olarak dijital görüntü sabitleme, geniş açılı zamanlayıcı, coğrafi konumu etiketleme, hızlı bir şekilde odaklama, panorama, HDR gibi özellikler sunmaktadır. 1080p’lik Full HD kamera çözünürlüğü sunması da müşterilerin yakaladıkları güzel anları daha kaliteli bir şekilde fotoğraflayabilmelerini sağlıyor.

Telefonda bir de 5Mp’lik ikinci bir arka kamera yer almakta. Bu da fotoğraf veya video çekimlerinizi daha geniş bir açıyla yapmanıza olanak veriyor. Telefonun ön kamera özelliği 8 Mp ancak uygulama olmadan şebeke ile görüntülü konuşma yapılma özelliği bulunmuyor. Telefonun hızı 1.4 GHz ve dört çekirdeğe sahip. Ayrıca 3 GB RAM ve 32 GB hafıza da telefonun özelliği olarak karşımıza çıkıyor.

Toplam 5 ürün bulunmaktadır.