Asus Zenfone 3 Zoom Kılıf ve Aksesuarları

Zenfone 3 Zoom

için 6 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (6)

Renk

Kırmızı (1)
Lacivert (1)
Gold (1)
Siyah (1)

Kılıf

Rubber Kılıf (4)

Asus Zenfone 3 Zoom Kılıf ve Aksesuarları

Asus Zenfone 3 Zoom Kılıf ve Aksesuarları

Zenfone 3 Zoom

Bir telefonda arayacağınız tüm özellikler Asus markası ile konuşmayı ve telefonda işlem yapmayı çok seviyorsanız muhteşem batarya kalitesi, hiç bitmeyen enerjisi, 4GB ram, 13 mp kamera, 64 GB hafızası ve otomatik görüntü basitleşici özelliği ile muhteşem Zenfone 3 Zomm akıllı telefonu çok sevecek ve onu koruma altına almak isteyeceksiniz.

Asus telefonunuza özel onu dış etkenlerden koruyacak, gelecek darbelere karşı maksimum koruma oluşturan tüm kılıf modellerini sitemizden bulabilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı telefon kılıflarımız telefonlarınıza tam uyum sağlayarak uzun süre rahatça kullanım sağlar. Farklı renk ve modelde birçok seçenek bulabileceğiniz sitemize giriş yaparak hemen sipariş verebilir, telefonlarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Zenfone 3 Zoom Telefon Aksesuarları

Telefonlarınızın daha uzun ömürlü olması için kullanacağınız aksesuarların kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. Aksi halde telefonlarınız da istenmeyen arızaların oluşmasına sebep olabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde satılan tüm aksesuarlar üst kalitede olup telefonunuza zarar vermez ve uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede ürünlerdir. Garantili olarak gönderilen aksesuarlar, uygun ödeme seçenekleri ile hemen adresinize teslim edilmektedir.

Zenfone 3 Zoom Ekran Koruyucuları

Sitemiz içerisinde akıllı telefonlarınızın en kullanışlı ve vazgeçilmesi olan ekran koruyuculara ulaşabilirsiniz. Ekran koruyucu çeşitleri nano özellikli olup oldukça dayanıklıdır.

 Telefonunuzun ekranını dış etkenlerden korurken size kullanım zorluğu yaşatmaz. Rahatça ekranınıza takabilir ve çıkarabilirsiniz. İz bırakmaz ve fark edilmez.

Toplam 6 ürün bulunmaktadır.