Asus Zenfone 3 Max (ZC553KL) Kılıf ve Aksesuarları

Zenfone 3 Max (ZC553KL)

için 17 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (17)

Renk

Beyaz (1)
Pembe (1)
Mavi (1)
Siyah (3)
Gold (2)
Kırmızı (2)
Lacivert (2)
Gümüş (1)
Rose Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Rubber Kılıf (10)

Asus Zenfone 3 Max (ZC553KL) Kılıf ve Aksesuarları

Asus Zenfone 3 Max (ZC553KL) Kılıf ve Aksesuarları

Zenfone 3 Max (ZC553KL)

Asus'un üretimini gerçekleştirdiği telefon modellerinden bir tanesi olarak bilinen ve Zenfone serisi içerisinde birçok akıllı cihaz kullanıcısının tercih ettiği Zenfone 3 Max (ZC553KL) modeli için birbirinden farklı aksesuar ürünlerine sitemiz ile erişim sağlayarak telefonunuzun donanımını arttırmak ve arka kasası ile ön ekranını koruma altına almak için sipariş verebilirsiniz.

Zenfone 3 Max (ZC553KL) Ekran Koruyucuları

Hassas bir şekilde üretilen akıllı cihazların darbe alımı sonucunda ekran bölgesinde genellikle çatlama ya da kırılma gibi oluşumlar meydana gelir. Bu durumların oluşmaması için Zenfone 3 Max (ZC553KL) model telefonunuz ile tam uyumlu bir şekilde çalışacak olan ekran koruyucularından satın alarak ekranınızı korumaya alabilirsiniz.

Modelin ekran kesimine uygun olarak üretilen ve üretim esnasında tam uyumlu çalışması için özel kesim sağlanarak satışa çıkarılan ekran koruyucular firmamız üzerinden sipari verilebilir.

Zenfone 3 Max (ZC553KL) Kılıfları

Kılıflar bir telefon için en az ekran koruyucu kadar önemli araçlardan bir tanesidir. Telefonun güvenliği açısından kullanıcılara tavsiye edilen kılıflar Zenfone 3 Max (ZC553KL) model cihazın yan kısımlarında yer alan açma kapama düğmesi ve ses düğmeleri ile uyumlu bir şekilde çalışır.

Kılıflar farklı materyallerden oluşturulduğu için satış fiyatlarında da değişkenlik meydana gelir. Sitemizden vereceğiniz Zenfone 3 Max (ZC553KL) model kılıf siparişi 3 gün içinde sipariş esnasında verdiğiniz adrese gönderilir.

Toplam 17 ürün bulunmaktadır.