Asus Zenfone 3 Deluxe Kılıf ve Aksesuarları

Zenfone 3 Deluxe

için 16 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (16)

Renk

Mavi (3)
Pembe (2)
Beyaz (2)
Siyah (3)
Gold (2)
Kırmızı (2)
Gümüş (1)

Kılıf

Rubber Kılıf (1)
Silikon Kılıf (3)
Yan Kapaklı Kılıf (6)
Metal Kılıf (5)

Asus Zenfone 3 Deluxe Kılıf ve Aksesuarları

Asus Zenfone 3 Deluxe Kılıf ve Aksesuarları

Zenfone 3 Deluxe

Asus markasının alüminyum alaşım içeren görünümü ile bütünlük oluşturan, 821 işlemci kullanılan ilk telefon olma özelliği ile oldukça yetenekli bir telefon. Özellikleri arasında bulunan parmak izi kilidi ve açılma süresi sizi çok şaşırtacak olan Zenfone 3 Deluxe 23 MP Kamerası, 4 GB ram, 64 Gb hafızası ve 5.7 inç ekran büyüklüğü ile kaliteli bir tasarım harikası telefonunuza özel kılıfları sitemizden rahatça temin edebilirsiniz.

Birçok özelliği ile beğeninizi kazanan telefonunuzu kendinize has tarzınız ile şekillendirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Son moda telefon kılıfları ile tarzınızı yansıtabilir ve telefonunuza koruma sağlayabilirsiniz. Metal, silikon, kapaklı ve kapaksız birçok farklı seçenek de bulunan kılıflar telefonunuza tam uyum sağlar ve şık bir görüntü oluşturur.

Zenfone 3 Deluxe Ekran Koruyucu

Ekran koruyucuları telefonun ekranına takılarak dış etkenlere karşı koruma oluşturur. Bu şekilde içiniz daha rahat olur ve en ufak bir darbeye karşı bile kırılma tehlikesi altında olan telefonunuza koruma sağlayabilirsiniz. Kolayca takıp çıkarabileceğiniz koruyucular şeffaf olarak sitemizde satılmaktadır. Hemen sipariş vererek telefonunuzu koruma altına alın.

Zenfone 3 Deluxe Telefon Aksesuarları

Telefon aksesuarı denilince ilk akla gelen kulaklık, şarj aleti, araç tutucu gibi birçok seçenek bulunmakta olup rahatça sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Sitede satılan tüm ürünler firma garantimiz altında olup, yüksek kalite ve güvence ile satılmaktadır.

Toplam 16 ürün bulunmaktadır.