Apple iPhone XR Ekran Koruyucuları

Ekran Koruyucular

için 9 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (9)

Renk

Şeffaf (1)
Siyah (1)

Apple iPhone XR Ekran Koruyucuları

Apple iPhone XR Ekran Koruyucuları

Apple iPhone XR geçtiğimiz yıl yani 2018'de eylül ayında piyasaya çıkmış son teknoloji ile üretilmiş Apple markasının amiral gemisi olarak tabir edilen mobil cihazlarından birisidir. Mobil cihaz teknolojisinin çok ilgi görmesi sebebi ile hızlı gelişmesi cihazları da üstün teknolojili hale getirdi. Son teknolojiler kullanılarak üretilen bu mobil cihazlar da üstün yapıya sahip ekranlar bulunmaktadır.

Toza ve suya karşı dayanıklı olarak üretilen bu cihazın LCD kapasitif ve IPS ekranı bulunmaktadır. Bu gelişmiş ekran her ne kadar darbelere ve kırılmalara karşı dayanıklı olarak üretilse de maalesef şiddetli bir darbe ile çok ciddi hasar alabilmektedir. Bunu önlemek için ise Apple iPhone XR ekran koruyucular kullanmak gerekir. Ekran koruyucular çok ince yapısı sayesinde dokunmatik üzerinde herhangi bir olumsuz etki oluşturmadığı gibi ekranı ise kırılmalara, çatlamalara, çizilmelere, toza ve suya karşı korumaktadır. İkinci bir koruyucu katman oluşturarak cep telefonunuzun ekranını tamamen garanti altına alan bu ekran koruyucular sayesinde uzun yıllar telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

Web sitemizde istenilen her marka ve model cep telefonu için binlerce ekran koruyucu seçeneği bulmak mümkündür. Aynı zamanda uygun fiyat ve doğru ürün politikası ile çalışırken müşterilerimizin güvenliğini de ihmal etmemeye özen göstermekteyiz. Web sitemiz SSL sertifikası güncel aktif olarak çalışmakta, online alışveriş yapmak isteyen müşterilerimizin kredi kartı bilgilerini üstün seviyede korumaktadır.

Toplam 9 ürün bulunmaktadır.