Apple iPhone X Ekran Koruyucuları

Ekran Koruyucular

için 11 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (11)

Renk

Şeffaf (1)
Siyah (1)

Apple iPhone X Ekran Koruyucuları

Apple iPhone X Ekran Koruyucuları

Apple iPhone markası tarafından çıkarılan iPhone X modeli çıktığı an çok yoğun ilgi görmüş binlerce adet satış rakamına ulaşmıştır. Süper amoled kapasitif bir ekrana sahip olan bu cep telefonu çizilmelere karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Her ne kadar son teknolojiler kullanılarak en dayanıklı ekranlar üretilmeye çalışılsa da mobil cihazınızı korumanın en sağlıklı yolu bir ekran koruyucu edinmek ve onu kullanmaktır.

Birçok kişi ekranın önünde bulunan bir kılıf mantığından hoşlanmaz ve ekranın tamamen açık bir şekilde görünmesini ister. Apple iPhone X ekran koruyucular ise bu kullanım kolaylığını sağlayan kılıflarda cep telefonunun ekranını darbelerden, tozdan ve çizilmelerden korumak amacıyla üretilmiştir. Üstün teknoloji ile üretilen bu ekran koruyucu mekanizmalar şeffaf yapısı sayesinde cep telefonunun ekranının da varlığını hiç hissettirmez. Aynı zamanda dokunmatiğe de hiç bir şekilde etkisi bulunmamaktadır. Web sitemizde binlerce farklı marka ve model için ekran koruyucu bulmak mümkündür. Sadece marka seçerek her türlü cep telefonu ekran koruyucusu ya da cep telefonu kılıfına ulaşmanız mümkündür.

Bütün bu ürünleri uygun fiyatla doğru ürün anlayışı ile müşterilerimize en hızlı kargo seçenekleriyle ulaştırırken aynı zamanda yoğun bir şekilde müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla çalışmaktayız. Aynı zamanda yine müşterilerimizi düşünerek oluşturduğumuz web sitemiz SSL sertifikası ile online alışverişlerinizde güvenlik sağlayarak bilgilerinizi koruma altına almaktadır.

Toplam 11 ürün bulunmaktadır.