• Sırala
  • Filtrele
Filtre

Markalar

Baseus (1)
Microsonic (10)

Renk

Şeffaf (1)
Beyaz (1)
Siyah (1)

Ekran Koruyucular

için 11 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Baseus (1)
Microsonic (10)

Renk

Şeffaf (1)
Beyaz (1)
Siyah (1)

Apple iPhone 8 Plus Ekran Koruyucuları

Apple iPhone 8 Plus Ekran Koruyucuları

Apple iPhone 8 Plus Ekran Koruyucular

Apple iPhone 8 Plus adlı cihaz, büyük ve ince yapısı ile narin ve çabucak kırılmaya çok müsait bir cihazdır. Bu sebep ile bu cihaz türünün ekran koruyucusuna ihtiyacı bulunmaktadır. Zira aksi taktirde yere düştüğünde ekranda çizikler meydana gelebilir ya da daha kötüsü ekran tamamen kırılabilmektedir. Yeni ekran camlarının fiyatları da oldukça yüksek fiyatlardan oluşmaktadır. Eğer sizde bu ilgili cihazı kullanıyor iseniz Apple iPhone 8 Plus ekran koruyucuları kullanmanızı öneriyoruz.

Sitemizde 1000'den fazla çeşitte Apple iPhone 8 Plus ekran koruyucular bulunmaktadır. 20 den fazla değişik markanın kaliteli ürünlerinin satışlarını yapmaktayız. Eğer siz de telefonunuzun zarar görmesini istemiyor iseniz bu koruyuculardan satın almalısınız. Sitemizde bulunan farklı model ve seçenekler ile kendi tarzınıza uygun şık ekran koruyucuları kolaylıkla ve güvenli bir şekilde bulabilirsiniz.

Ekran koruyucular genellikle şeffaf renktedir ve çoğu zaman varlığı bile belli olmamaktadır. Ekran koruyucularımız her zaman kaliteli ve sağlıklı ürünlerden elde edilmektedir. Bu sayede cihazınızın ekranını kolayca muhafaza edip dış etkenlere karşı %100 koruma sağlamaktadır.

Bu ekran koruyucuları sayesinde cihazınızın ekranı her zaman güvende, pürüzsüz ve çiziksiz olacaktır. Ekran koruyucularımız her zaman sağlamdır ve dış darbelere karşı güçlü ve dayanıklıdır. Gönül rahatlığı ile ekran koruyucularımızı satın alabilir ve cihazınızı oluşabilecek çiziklere ve ekran kırıklarına karşı koruyabilirsiniz.

Toplam 11 ürün bulunmaktadır.
Toplam 11 ürün bulunmaktadır.
Web sitemizde kullanıcı deneyiminizi daha iyi hale getirmek için Çerezler (cookie) kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikası sayfasını ziyaret edin.